mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > 9,1 mln zł za nadzór remontu DK 4

9,1 mln zł za nadzór remontu DK 4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniu umowy na nadzór projektu związanego z modernizacją drogi krajowej nr na odcinku Machowa – Łańcut. Wybrana została najtańsza z ośmiu zgłoszonych do przetargu ofert.

9,1 mln zł za nadzór remontu DK 4
W listopadzie ubiegłego roku GDDKiA otworzyła oferty w przetargu na zarządzanie projektem Funduszu Spójności w zakresie przebudowy drogi krajowej nr 4 na 55 km odcinku Machowa – Łańcut, wraz z nadzorem nad realizacją robót. Jednak dopiero teraz wybrany został zwycięzca. Jest nim konsorcjum firm ECM Group Polska Sp. z o.o. oraz Budownictwo drogowe Altkom Sp. z o. o.

Konsorcjum wykona zadanie za kwotę 9,1 mln złotych w 47 miesięcy od daty rozpoczęcia prac. Kontrakt jest współfinansowany z Funduszu Spójności. Przebudowa głównej arterii drogowej Podkarpacia, która zyska nową nawierzchnię o nośności 115 kN na oś, rozpocznie się w tym roku i ma potrwać dwa lata.

Podobne wiadomości:

Subaru Legacy STI S402 – dla wybranych

auto motor i sport 0000-00-00

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

~dzeus 2008-04-03

"Przebudowa głównej arterii drogowej Podkarpacia, która zyska nową nawierzchnię o nośności 115 kN na oś, rozpocznie się w tym roku i ma potrwać dwa lata." Ciekawe, przebudowa miała się rozpocząć bodajże w kwietniu 2007, nastepnie do końca 07, ostatnio przedstawiciele gddkia zarzekali się że w kwietniu 2008, teraz czytamy że w tym roku:))) Chyba wczesniej doczekamy się autostrady.

~Wiśniowiecki 2008-04-03

Do ciekawskiego: Nadzór będzie pełniony przez okres realizacji inwestycji czyli 2 lata (okres prac budowlanych). Natomiast pozostałe miesięce (47-24=23) to okres gwarancyjny.

~ciekawski 2008-04-03

hmm... to interesujące, że 47 miesięcy = dwa lata.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ferrari FXX-K Evo - jeszcze bardziej ekstremalne
Ferrari FXX-K Evo - jeszcze bardziej ekstremalne
W trakcie imprezy Finale Mondiali na torze w Mugello Ferrari zaprezentowało nową wersję wyczynowego FXX-K - odmianę Evo.