mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > A1 Pyrzowice – Piekary Śląskie - będą utrudnienia

A1 Pyrzowice – Piekary Śląskie - będą utrudnienia

W poniedziałek 8 sierpnia rusza remont nawierzchni na autostradzie A1. Na odcinku Pyrzowice – Piekary Śląskie wystąpią utrudnienia, które potrwają nawet miesiąc.

A1 Pyrzowice – Piekary Śląskie - będą utrudnienia
Roboty na drodze będą wymagały odcinkowych zamknięć pasów ruchu. Pierwszy etap obejmuje obie jezdnie, gdzie zostaną wyłączone odcinkowo pasy prawe i awaryjne. W tym czasie ruch będzie się odbywał na lewych pasach. Drugi etap inwestycji zakłada wyłączenie z ruchu lewych pasów, a ruch zostanie przeniesiony na prawe pasy.

Każdy z etapów remontu jezdni na autostradzie A1 potrwa po dwa tygodnie. Ewentualne wydłużenie może być spowodowane złymi warunkami atmosferycznymi. W ramach planowanego remontu planowane są m.in.: wymiana nawierzchni jezdni oraz poprawa odwodnienia powierzchniowego poprzez rozbiórkę i ponowne ułożeniu korytek.

Przez cały etap remontu na wybranych odcinkach będą obowiązywały ograniczenia prędkości.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 78 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

Polskie drogi 2017-01-16

Wszystkie autostrady w Polsce będą płatne!

Wszystkie autostrady w Polsce będą płatne!

Polskie drogi 2016-12-21

Komentuj:

~Darek 2016-08-30

Nie rozumiem dlaczego sprawą nawierzni A1 nie zajęły się jeszcze odpowiednie organy ścigania? Nawierznia A1 mędzy Pyrzowicami a Piekarami ma zaledwie kilka lat a jej stan jest już fatalny. Słyszałem, że do podbudowy użyto gorszej jakości materiału, tańszego materiału, który pod wpływem temperatury potrafi znacząco zmieniać swoją objętość. W takiej sytuacji frezowanie asfaltu tylko chwilowo poprawi sytuacje i po jakimś czasie muldy powstaną na nowo. :(

Meganium 2016-08-11

Też się zgadzam to jakaś tragedia ostatnio co się dzieje

alko-maty.pl 2016-08-10

Zgadzam się, tragedia.

~Jacek KK 2016-08-09

Zgadzam się z Warszawiakiem w 100 %.POPRAWIANIE BUBLA,w ramach gwarancji 5 letniej..na (nie)szczęście

~warszawiak 2016-08-08

Kolejne kpiny naszych pożal się Boże "kochanych" drogowców. Nie neguję potrzeby remontów, ale przecież ten odcinek otwarto zaledwie CZTERY LATA TEMU i wtedy został przez GDDKiA przejęty i odebrany!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.