mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > A2 - obwodnica Mińska Maz. w zgodzie ze środowiskiem

A2 - obwodnica Mińska Maz. w zgodzie ze środowiskiem

Obwodnica Mińska Mazowieckiego została przygotowana i jest realizowana w taki sposób, że nie istnieje ryzyko utraty środków unijnych ze względu na ochronę środowiska – zapewnia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

A2 - obwodnica Mińska Maz. w zgodzie ze środowiskiem
GDDKiA już w ramach procedury wydawania pozwolenia na budowę analizowała oddziaływania na środowisko a wszystkie rozwiązania z zakresu ochrony środowiska zostały zawarte w pozwoleniu na budowę obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Od momentu uzyskania decyzji środowiskowej nie zmieniły się rozwiązania techniczne i zakres inwestycji. Oznacza to, że inwestycja jest realizowana zgodnie z wydanymi decyzjami  administracyjnymi. Dzięki temu wsparcie realizacji tej inwestycji ze środków Unii Europejskiej nie jest zagrożone – informuje GDDKiA.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec

Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz....

Polskie drogi 2018-01-04

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Polskie drogi 2017-09-07

Komentuj:

~raiders z ciemnogrodu 2012-05-16

tak donald nie buduje tyko mamla językim

~edeq 2012-05-16

@jumper Ta droga nie będzie gotowa na Euro.

~janles62 2012-05-15

to nie Donald buduje drogi tylko budowlańcy, a wstydzic bedziemy się wszyscy, bo ten co macha łopatą robi to jakby nic nie robił

~jumper 2012-05-15

Wymieniony w artykule fragmencik A2 jest jedynym budowanym "na Euro" fragmentem autostrady dla wylosowanych przez nas Rosjan. Wstyd. W grupie mamy też Czechów, którzy jadąc do Polski trafiają np. na trasę śmierci DK8 Kodyko - Wrocław lub mogą próbować przez Lubawkę jeszcze gorszymi DK5, DK3. Wreszcie autostrada A1 od granicy z Czechami też nie powstanie na Euro, jednym zdaniem - przed Czechami też się zbłaźnimy. Wielkie obiecywanie Donaldzie, jak zwykle tylko obiecywanie :-(

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.