mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > A2 - obwodnica Mińska Maz. w zgodzie ze środowiskiem

A2 - obwodnica Mińska Maz. w zgodzie ze środowiskiem

Obwodnica Mińska Mazowieckiego została przygotowana i jest realizowana w taki sposób, że nie istnieje ryzyko utraty środków unijnych ze względu na ochronę środowiska – zapewnia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

A2 - obwodnica Mińska Maz. w zgodzie ze środowiskiem
GDDKiA już w ramach procedury wydawania pozwolenia na budowę analizowała oddziaływania na środowisko a wszystkie rozwiązania z zakresu ochrony środowiska zostały zawarte w pozwoleniu na budowę obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Od momentu uzyskania decyzji środowiskowej nie zmieniły się rozwiązania techniczne i zakres inwestycji. Oznacza to, że inwestycja jest realizowana zgodnie z wydanymi decyzjami  administracyjnymi. Dzięki temu wsparcie realizacji tej inwestycji ze środków Unii Europejskiej nie jest zagrożone – informuje GDDKiA.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec

Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz....

Polskie drogi 2018-01-04

Komentuj:

~raiders z ciemnogrodu 2012-05-16

tak donald nie buduje tyko mamla językim

~edeq 2012-05-16

@jumper Ta droga nie będzie gotowa na Euro.

~janles62 2012-05-15

to nie Donald buduje drogi tylko budowlańcy, a wstydzic bedziemy się wszyscy, bo ten co macha łopatą robi to jakby nic nie robił

~jumper 2012-05-15

Wymieniony w artykule fragmencik A2 jest jedynym budowanym "na Euro" fragmentem autostrady dla wylosowanych przez nas Rosjan. Wstyd. W grupie mamy też Czechów, którzy jadąc do Polski trafiają np. na trasę śmierci DK8 Kodyko - Wrocław lub mogą próbować przez Lubawkę jeszcze gorszymi DK5, DK3. Wreszcie autostrada A1 od granicy z Czechami też nie powstanie na Euro, jednym zdaniem - przed Czechami też się zbłaźnimy. Wielkie obiecywanie Donaldzie, jak zwykle tylko obiecywanie :-(

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.