mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > A4 Kraków ? Szarów udostępnią jeszcze w październiku

A4 Kraków ? Szarów udostępnią jeszcze w październiku

Przed Świętem Wszystkich Świętych zostanie udostępniona dla kierowców autostrada A4 Kraków – Szarów. Uroczyste przecięcie wstęgi dla 20 km odcinka zaplanowano na 29 października. Jednak na oficjalną decyzję o dopuszczeniu do użytkowania trzeba jeszcze poczekać kilka dni.

A4 Kraków ? Szarów udostępnią  jeszcze w październiku
Obecnie inspektorzy nadzoru budowlanego sprawdzają, czy prace przy autostradzie zostały wykonane zgodnie z projektami i sztuką budowlaną. Przypomnijmy, że zastrzeżenia do odbioru nowej autostrady zgłosili strażacy z Wieliczki, którzy uznali, że brak wjazdów awaryjnych na autostradę oraz telefonów alarmowych może utrudniać prowadzenie akcji ratowniczej. GDDKiA podkreślała, że inwestycja została wykonana zgodnie z zatwierdzonymi projektami.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 132 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

Polskie drogi 2017-01-16

Wszystkie autostrady w Polsce będą płatne!

Wszystkie autostrady w Polsce będą płatne!

Polskie drogi 2016-12-21

Komentuj:

~kolo 2009-10-29

Już otwarta!!!

~bla 2009-10-27

Straż z Wieliczki chciała wymusić nowy wóz strażacki w zamian za pozytywną opinię. Leserzy kombinują jak wyciągnąć kasę która im się nie należy.

~astrolog 2009-10-27

To naprawde zalosna historia. Pan komendant strazak z Wieliczki chcial miec swoje 5 minut w mediach i niczym Doda chcie zrobic male zamieszanie. Zdecydowana wiekszosc autostrad w Polsce nie ma slupkow alarmowych i zjazdow dla strazy i ludzie po tych autostradach jezdza. Dziwne ze pan strazak sie obudzil po 3 latach budowania autostrady, a co wczesniej robil? Naprawde kretynska historia.

~Piotr 2009-10-27

A jednak coś w tym kraju sie zmienia. Zawsze było tak że na dzień przed świetami zamykali drogę do remotnu po czym stało sobie wszystko i droga pusta i ludzie w zwężeniach. A nowo wyremontowane drogi lub wybudowane odawali zaraz po świetach. A tu prosze jaki pozytyw to już drugi o jakim wiem, pierwszy to odłożenie remontu na ważnym skrzyżowaniu w łodzi na po świetach. Może w końcu myślący ludzie zaczeli pracować przy organizacji tego typu spraw.

~Zyga 2009-10-27

Udostepnienie czyli tzw. przejezdność tego odcinka A4 ma nastąpić w czwartek - 29 października. Ciekawy jednak jestem dlaczego strażacy wcześniej zatwierdzili projekt, który teraz nagle ich zdaniem (i słusznie) budzi zastrzeżenia. Decyzja o oddaniu kierowcom tej drogi - szczególnie przed zwiększonym ruchem w okresie Wszystkich Świętych - jak najbardziej słuszna. Pozdrawiam

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.