mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > A4 Kraków ? Szarów udostępnią jeszcze w październiku

A4 Kraków ? Szarów udostępnią jeszcze w październiku

Przed Świętem Wszystkich Świętych zostanie udostępniona dla kierowców autostrada A4 Kraków – Szarów. Uroczyste przecięcie wstęgi dla 20 km odcinka zaplanowano na 29 października. Jednak na oficjalną decyzję o dopuszczeniu do użytkowania trzeba jeszcze poczekać kilka dni.

A4 Kraków ? Szarów udostępnią  jeszcze w październiku
Obecnie inspektorzy nadzoru budowlanego sprawdzają, czy prace przy autostradzie zostały wykonane zgodnie z projektami i sztuką budowlaną. Przypomnijmy, że zastrzeżenia do odbioru nowej autostrady zgłosili strażacy z Wieliczki, którzy uznali, że brak wjazdów awaryjnych na autostradę oraz telefonów alarmowych może utrudniać prowadzenie akcji ratowniczej. GDDKiA podkreślała, że inwestycja została wykonana zgodnie z zatwierdzonymi projektami.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 132 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 rusza na wschód

Autostrada A2 rusza na wschód

Polskie drogi 2017-07-26

A1 Częstochowa - Pyrzowice już w połowie realizacji

A1 Częstochowa - Pyrzowice już w połowie...

Polskie drogi 2017-07-26

Wykonawca jednego z czterech budowanych obecnie odcinków autostrady A1 Częstochowa - Pyrzowice zadeklarował zrealizowanie 50 proc. prac. Kierowcy pojadą tamtędy najwcześniej w 2019 roku.

Komentuj:

~kolo 2009-10-29

Już otwarta!!!

~bla 2009-10-27

Straż z Wieliczki chciała wymusić nowy wóz strażacki w zamian za pozytywną opinię. Leserzy kombinują jak wyciągnąć kasę która im się nie należy.

~astrolog 2009-10-27

To naprawde zalosna historia. Pan komendant strazak z Wieliczki chcial miec swoje 5 minut w mediach i niczym Doda chcie zrobic male zamieszanie. Zdecydowana wiekszosc autostrad w Polsce nie ma slupkow alarmowych i zjazdow dla strazy i ludzie po tych autostradach jezdza. Dziwne ze pan strazak sie obudzil po 3 latach budowania autostrady, a co wczesniej robil? Naprawde kretynska historia.

~Piotr 2009-10-27

A jednak coś w tym kraju sie zmienia. Zawsze było tak że na dzień przed świetami zamykali drogę do remotnu po czym stało sobie wszystko i droga pusta i ludzie w zwężeniach. A nowo wyremontowane drogi lub wybudowane odawali zaraz po świetach. A tu prosze jaki pozytyw to już drugi o jakim wiem, pierwszy to odłożenie remontu na ważnym skrzyżowaniu w łodzi na po świetach. Może w końcu myślący ludzie zaczeli pracować przy organizacji tego typu spraw.

~Zyga 2009-10-27

Udostepnienie czyli tzw. przejezdność tego odcinka A4 ma nastąpić w czwartek - 29 października. Ciekawy jednak jestem dlaczego strażacy wcześniej zatwierdzili projekt, który teraz nagle ich zdaniem (i słusznie) budzi zastrzeżenia. Decyzja o oddaniu kierowcom tej drogi - szczególnie przed zwiększonym ruchem w okresie Wszystkich Świętych - jak najbardziej słuszna. Pozdrawiam

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
Nowe MINI Countryman kusi stylowym wyglądem, oferuje komfortowe warunki podróżowania, a do tego nie boi się wyjechać poza asfalt. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze skrywa w sobie największy model w rodzinie.
Mini Countryman Mini Countryman