mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > A4 na Podkarpaciu z kontrolowanym poślizgiem

A4 na Podkarpaciu z kontrolowanym poślizgiem

Autostrada A4 to priorytetowa inwestycja drogowa realizowana na Podkarpaciu. Prace prowadzone są na wszystkich, czterech, odcinkach autostrady A4 w regionie, o łącznej długości 166,5 km. - Prace budowlane są prowadzone zgodnie z ustalonymi terminami. Na niektórych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia (2-3 miesięczne) związane z prowadzonymi pracami archeologicznymi lub wynikające z uwarunkowań pogodowych – informuje GDDDKiA w Rzeszowie.

A4 na Podkarpaciu z kontrolowanym poślizgiem
Podkarpacie nie zostało objęte korektą finansową Ministra Finansów: - Pieniądze na budowę autostrady A4 w województwie podkarpackim nie zostały obcięte. Kwoty, na które są podpisane umowy są realizowane – powiedziała wojewoda Małgorzata Chomycz. - Roboty budowlane są prowadzone zgodnie z ustalonymi terminami. Na niektórych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia (2-3 miesięczne) związane z prowadzonymi pracami archeologicznymi lub wynikające z uwarunkowań pogodowych. Kontrakty są na bieżąco monitorowane. 1 kwietnia, po okresie zimowym, wykonawcy wkroczą na tereny budów. Prace, tam gdzie będzie to możliwe, będą prowadzone przez całą dobę – zapewnił Wiesław Kaczor, dyrektor GDDKiA w Rzeszowie.

Podkarpacie jest drugim województwem w kraju po województwie łódzkim, które w największym stopniu wydaje pieniądze na roboty budowlane związane z inwestycjami drogowymi w ramach rządowego programu. Dla województwa jest to kwota 9 mld 700 mln zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 132 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

Polskie drogi 2017-01-16

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Komentuj:

~vobis 2011-03-15

tak jest życie, ale a4 to inwestycja ktora na Euro powinna byc wykonana bezwzglednie!! a czy bedzie..... hmmmm mam powazne obawy :D

~realista 2011-03-14

niektórzy widzę zapominają, że po EURO też jest życie (ja bym powiedział, że zwłaszcza...)

~vobis 2011-03-14

i tak na Euro nie zdaza z cala A4 do Ukrainy :D Pozdrawiam

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Po sukcesie limitowanej wersji Joy przyszedł czas na specjalną wersję Drive, która bazuje na wyposażeniu Ambition, ale oferuje jeszcze więcej za atrakcyjniejszą cenę.