mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > A4 na Podkarpaciu z kontrolowanym poślizgiem

A4 na Podkarpaciu z kontrolowanym poślizgiem

Autostrada A4 to priorytetowa inwestycja drogowa realizowana na Podkarpaciu. Prace prowadzone są na wszystkich, czterech, odcinkach autostrady A4 w regionie, o łącznej długości 166,5 km. - Prace budowlane są prowadzone zgodnie z ustalonymi terminami. Na niektórych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia (2-3 miesięczne) związane z prowadzonymi pracami archeologicznymi lub wynikające z uwarunkowań pogodowych – informuje GDDDKiA w Rzeszowie.

A4 na Podkarpaciu z kontrolowanym poślizgiem
Podkarpacie nie zostało objęte korektą finansową Ministra Finansów: - Pieniądze na budowę autostrady A4 w województwie podkarpackim nie zostały obcięte. Kwoty, na które są podpisane umowy są realizowane – powiedziała wojewoda Małgorzata Chomycz. - Roboty budowlane są prowadzone zgodnie z ustalonymi terminami. Na niektórych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia (2-3 miesięczne) związane z prowadzonymi pracami archeologicznymi lub wynikające z uwarunkowań pogodowych. Kontrakty są na bieżąco monitorowane. 1 kwietnia, po okresie zimowym, wykonawcy wkroczą na tereny budów. Prace, tam gdzie będzie to możliwe, będą prowadzone przez całą dobę – zapewnił Wiesław Kaczor, dyrektor GDDKiA w Rzeszowie.

Podkarpacie jest drugim województwem w kraju po województwie łódzkim, które w największym stopniu wydaje pieniądze na roboty budowlane związane z inwestycjami drogowymi w ramach rządowego programu. Dla województwa jest to kwota 9 mld 700 mln zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec

Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz....

Polskie drogi 2018-01-04

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

Komentuj:

~vobis 2011-03-15

tak jest życie, ale a4 to inwestycja ktora na Euro powinna byc wykonana bezwzglednie!! a czy bedzie..... hmmmm mam powazne obawy :D

~realista 2011-03-14

niektórzy widzę zapominają, że po EURO też jest życie (ja bym powiedział, że zwłaszcza...)

~vobis 2011-03-14

i tak na Euro nie zdaza z cala A4 do Ukrainy :D Pozdrawiam

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek
Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek
Dwanaście firm jest zainteresowanych budową odcinka trasy S3 łączącego Bolków z Kamienną Górą. Najdroższa oferta wynosi ponad 1,7 mld zł, a najtańsza ponad 1 mld zł.