mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > AOW cieszy wrocławian

AOW cieszy wrocławian

Według sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badania Opinii Homo Homini w kontekście inwestycji związanych z Euro 2012, aż 91 % mieszkańców Wrocławia jest zadowolonych z wybudowania Autostradowej Obwodnicy Wrocławia – A8.

AOW cieszy wrocławian
AOW to jedna z najważniejszych inwestycji drogowych w kraju. AOW rozwiązała problem komunikacyjny aglomeracji Wrocławskiej, przejmując najcięższy ruch tranzytowy z układu ulic Miasta. Ponadto, dzięki 7 węzłom autostradowym Obwodnica ułatwia komunikację lokalną w samym Wrocławiu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A8
Audi A8
Cena podstawowa już od: 381 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

Vozilla - rusza wypożyczalnia elektrycznych aut we Wrocławiu

Vozilla - rusza wypożyczalnia elektrycznych...

Aktualności 2017-10-03

Komentuj:

~kierowca 2012-04-12

@ed Filozofia infrastruktury w Niemczech i Polsce to osobny temat : tam ma służyć ludziom a u nas "koncesjonariuszom" - przykład: Iile jest zjazdów na A4 na odcinku Wrocław-Legnica wybudowanych przez Niemców ? a ile jest zjazdów na 80km odcinku A2 od Poznania na zachód ? To jest właśnie ta różnica.

~ed 2012-04-07

@kierowca - pewnie, że mało. Jak chcesz porównywać to porównuj to krajów, w których jest normalnie i z głową. Np. w Niemczech w miastach zjazdy/wjazdy są czasem nawet co kilkaset metrów. Mnie np. brakuje zjazdu na Żernicką. Powinnien być też na Maślicką i tą drogę między Smolcem a Muchoborem (Żwirki i Wigury?) i jeszcze kilka innych.

~kierowca 2012-04-06

@ed - siedem węzłów na długości dwudziestu paru kilometrów to mało ? Przejedź się A2 to zobaczysz dużą ilość węzłów (w tym na obwodnicy Poznania). Obwodnica jest super tylko ludzie muszą nauczyć się jeździć. Teraz czekam na S5.

~Jon 2012-04-06

Jedyna inwestycja autostradowa zrealizowana w 100%. A może warto byłoby przetransponować sposób realizacji jej budowy na inne odcinki dróg w kraju?

~ed 2012-04-05

Ogolnie fajnie, ale węzłów jest za mało i są zrobione w bezsensowny sposób (np z rondem).

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.