mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > A-1 i środowisko

A-1 i środowisko

Łódzki Urząd Wojewódzki poinformował o spotkaniu w sprawie wydania decyzji środowiskowej na budowę autostrady A-1, podczas którego analizowano dokumentację złożoną przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

A-1 i środowisko
W Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się spotkanie w sprawie wydania decyzji dotyczącej środowiskowych uwarunkowań zgody na budowę autostrady A-1 na odcinku od węzła Stryków do granicy województwa łódzkiego. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Wydziału Środowiska i Rolnictwa ŁUW, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, a także główny projektant oraz wykonawcy raportu o oddziaływaniu inwestycji na środowisko.

Uczestnicy spotkania analizowali dokumentację złożoną wraz z wnioskiem GDDKiA, który został udostępniony w postępowaniu prowadzonym przez Wojewodę Łódzkiego w sprawie oceny oddziaływania na środowisko. Dokumentacja zostanie przekazana do Ministerstwa Środowiska oraz Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w celu uzgodnienia warunków realizacji przedsięwzięcia. Ustalono też, że w sprawie budowy tej części autostrady zostanie przeprowadzona rozprawa administracyjna.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 80 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec

Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz....

Polskie drogi 2018-01-04

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

Komentuj:

~taki jeden 2008-01-25

"Menedżerowie rozpychający się łokciami" wprost nie mogą się doczekać żeby objąć posady za oszałamiające 4-6 tys. zł brutto. A takie są właśnie wynagrodzenia dyrektorów w urzędach. Sorry ale jak ktoś ma wiedzę i umiejętności to rozpycha się łokciami ale za 10 albo nawet 20-krotność tej kwoty w prywatnej firmie.

~Czambałamba 2008-01-24

Od Strykowa do granicy województwa...???? ale jakiej granicy północnej, południowej .... ????? zaiste niezrozumiałe

~Rigobert 2008-01-24

K..wa zawasze mówili że był problem kasy, a teraz prawda wychodzi na jaw. Śmierdząca biurokratyzacja naszego kraju. Urzędnicy na wysokich stanowiskach powinni być jak menadżerowie czyli rozpychać się łokciami i przebijać przez zasieki prawno-administracyjne walcząc o interesy społeczne, a nie być administratorami typu: bo ja nic nie mogę, bo takie są przepisy.

~Zorro 2008-01-24

Masz racje. Pieniadze sa, tylko przepisy hamuja rozpoczecie budowy.

~Wojtek404 2008-01-24

Tempo zaiste oszlamiajaca - teraz analizuja ?? Stworzylismy sami taki system ktory uniemozliwia wybudowanie czegokolwiek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk poinformował o podpisaniu umowy na wykonanie koncepcji programowej dla kolejnego fragmentu autostrady A2. Dzięki temu powstanie dokumentacja niezbędna do ogłoszenia przetargu.