mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Analizy dla obwodnicy Metropolitalnej

Analizy dla obwodnicy Metropolitalnej

W ostatnich dniach GDDKiA zaprezentowała oficjalne wyniki badań ankietowych na temat ewentualnej korekty Obwodnicy Metropolitalnej w okolicy Miszewa.

Analizy dla obwodnicy Metropolitalnej
- Społeczność lokalna odrzuciła proponowane zmiany przebiegu wariantu projektowanej trasy ekspresowej. Zgodnie z przedstawionym raportem, zdecydowana większość respondentów - 778 ważnych głosów opowiedziała się za wariantem IA tzw. czerwonym w stosunku do 216 ważnych głosów dla wariantu niebieskiego, opracowanego przez firmę Neret. Wariant fioletowy uzyskał tylko 3 poprawnie złożone głosy. Wobec takich wyników ankiet, odrzucających nowe warianty (niebieski i fioletowy), Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Gdańsk podtrzymuje swoje stanowisko zawarte w protokole Zespołu Opiniującego Przedsięwzięcia Inwestycyjne z dnia 07.05.2012 roku i podtrzymuje swoją wcześniejszą rekomendację do wniosku o wydanie Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach wariant IA na całej długości przebiegu Obwodnicy Metropolitalnej – informuje GDDKiA.
Tematy w artykule: obwodnice projekty drogowe

Podobne wiadomości:

Ogłoszony przetarg na obwodnicę Stalowej Woli i Niska

Ogłoszony przetarg na obwodnicę Stalowej Woli...

Polskie drogi 2015-10-01

Wystartował przetarg na obwodnicę Tomaszowa Lubelskiego

Wystartował przetarg na obwodnicę Tomaszowa...

Polskie drogi 2015-10-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross