mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Analizy dla obwodnicy Metropolitalnej

Analizy dla obwodnicy Metropolitalnej

W ostatnich dniach GDDKiA zaprezentowała oficjalne wyniki badań ankietowych na temat ewentualnej korekty Obwodnicy Metropolitalnej w okolicy Miszewa.

Analizy dla obwodnicy Metropolitalnej
- Społeczność lokalna odrzuciła proponowane zmiany przebiegu wariantu projektowanej trasy ekspresowej. Zgodnie z przedstawionym raportem, zdecydowana większość respondentów - 778 ważnych głosów opowiedziała się za wariantem IA tzw. czerwonym w stosunku do 216 ważnych głosów dla wariantu niebieskiego, opracowanego przez firmę Neret. Wariant fioletowy uzyskał tylko 3 poprawnie złożone głosy. Wobec takich wyników ankiet, odrzucających nowe warianty (niebieski i fioletowy), Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Gdańsk podtrzymuje swoje stanowisko zawarte w protokole Zespołu Opiniującego Przedsięwzięcia Inwestycyjne z dnia 07.05.2012 roku i podtrzymuje swoją wcześniejszą rekomendację do wniosku o wydanie Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach wariant IA na całej długości przebiegu Obwodnicy Metropolitalnej – informuje GDDKiA.
Tematy w artykule: obwodnice projekty drogowe

Podobne wiadomości:

Powstanie obwodnica Wałbrzycha

Powstanie obwodnica Wałbrzycha

Polskie drogi 2015-10-15

Wystartował przetarg na obwodnicę Tomaszowa Lubelskiego

Wystartował przetarg na obwodnicę Tomaszowa...

Polskie drogi 2015-10-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq – znamy następcę Yeti
Skoda Karoq – znamy następcę Yeti
Po ośmiu latach kariery Skoda Yeti odchodzi na emeryturę, a w jej miejsce wskakuje następca – Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat przedstawiciela segmentu kompaktowych SUV-ów z Mlada Boleslav.