Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Augustów jeszcze poczeka na obwodnicę

Augustów jeszcze poczeka na obwodnicę

W dalszym ciągu nie została rozwiązana sprawa ekspertyzy dotyczącej wariantów przebiegu obwodnicy Augustowa w ciągu drogi krajowej nr 8. Holenderska firma DHV znów uzupełnia raport przygotowany na zlecenie GDDKiA. Termin przekazania dokumentacji upływa już jutro.

Firma DHV zgodnie z terminem złożyła w ubiegłym tygodniu w siedzibie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poprawiony raport dotyczący wariantów przebiegu obwodnicy Augustowa. Miał to być ostateczny termin, do którego uzupełnione zostaną ogromne braki, stwierdzone przez Generalną Dyrekcję. Po otrzymaniu dokumentacji, urzędnicy przystąpili od razu do jej analizy. Niestety po raz kolejny okazało się, że ekspertyza nie jest kompletna. 17 lutego bieżącego roku GDDKiA przekazała wykonawcy kolejne uwagi. DHV ma wprowadzić poprawki i przekazać raport do piątku 20 lutego.

Po otrzymaniu ekspertyzy, GDDKiA przeprowadzi ponowną analizę poprawionego raportu. Kompletna ekspertyza jako załącznik do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na budowę obwodnicy Augustowa zostanie przekazana do służb Ministra Środowiska. Jeśli tym razem DHV nie popełni żadnych błędów, to nastąpi to w już w przyszłym tygodniu.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Co wybrać - diesel czy benzyna?
Co wybrać - diesel czy benzyna?
Przy zakupie samochodu większość kierowców ma ten sam problem - jaki silnik wybrać? Diesla, dlatego że zużywa mało paliwa, ale który może być drogi w naprawie? Czy może silnik benzynowy, który jest tańszy w zakupie, ale zużywa więcej paliwa? Zobacz jaki rodzaj silnika będzie najlepszy dla Ciebie