mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Autostrada A4 "bliżej" Przemyśla?

Autostrada A4 "bliżej" Przemyśla?

Poseł PiS, Marek Kuchciński zaapelował do Ministra Transportu o uwzględnienie w planach inwestycyjnych przebudowy odcinka drogi krajowej nr 77.

Marek Kuchciński proponuje przebudowę odcinka drogi krajowej nr 77 łączącej planowaną obwodnicę Przemyśla z węzłem autostradowym A4 na dwujezdniowy, a także przebudowę drogi krajowej nr 28 od planowanej obwodnicy Przemyśla do przejścia granicznego w Medyce, również na dwujezdniową.

Zrealizowanie tych propozycji pozwoli na optymalne połączenie autostrady A4 z Przemyślem - drugim co do ważności ośrodkiem w południowo-wschodniej Polsce. Zapewni również pełne wykorzystanie potencjału przejścia granicznego w Medyce, które obok Korczowej - ma być głównym przejściem ruchu osobowego i towarowego na granicy polsko-ukraińskiej.

Przeczytaj także:

Przemyśl: inwestycje w obwodnice (2007-05-15)

Wspólna obwodnica (2007-02-19)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

Komentuj:

~Maciek 2007-10-14

Ludzie, droga z Przemyśla do Medyki NIE JEST dwujezdniowa.... są za to koleiny i tiry sie przewracają... dochodzi tam do wielu tragicznych wypadków a jest to szalenie ważna trasa: Kraków - Rzeszów - Przemyśl - Lwów!! PS. Gdzie leży Tarnów? Czy chodzi o tę zapadłą dziurę między Rzeszowem a Krakowem?

~126p-powodów do radości 2007-09-21

panowie, autostrada za kraków nmie może póki co wyjsc, to co ten Kuchciński marzy o przemyślu, prędzej bracia Ukraińcy wybudują autostrade do przemyśla niż Polacy

~Jurcio 2007-09-20

No tak, pan Kuchciński nie tylko dawno już nie był w Przemyślu, ale także pamięć go zawodzi. Nie wie biedak, że droga nr 77 od dawna jest dwujezdniowa na większej części odcinka od Radymna do Przemyśla, czyli między planowaną A4 a Przemyślem.

~mapi 2007-09-20

a skąd ten marnej osobowości jakający się Pan przypomniał sobie o Przemyślu??? Gdzie on leży, pewnie mu pokazali. Może to jakieś wybory idą? Panowie, remontujecie odcinek trasy pomiędzy Krakowem a Tarnowem już 4-ty rok!! tylko remont 70 km jednojezdniówki, nie budowa nowej. Żenada, podziękujmy tym panom w tych wyborach. Oszukali, mówią ze oszukali.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.