mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Autostrada A4 "bliżej" Przemyśla?

Autostrada A4 "bliżej" Przemyśla?

Poseł PiS, Marek Kuchciński zaapelował do Ministra Transportu o uwzględnienie w planach inwestycyjnych przebudowy odcinka drogi krajowej nr 77.

Marek Kuchciński proponuje przebudowę odcinka drogi krajowej nr 77 łączącej planowaną obwodnicę Przemyśla z węzłem autostradowym A4 na dwujezdniowy, a także przebudowę drogi krajowej nr 28 od planowanej obwodnicy Przemyśla do przejścia granicznego w Medyce, również na dwujezdniową.

Zrealizowanie tych propozycji pozwoli na optymalne połączenie autostrady A4 z Przemyślem - drugim co do ważności ośrodkiem w południowo-wschodniej Polsce. Zapewni również pełne wykorzystanie potencjału przejścia granicznego w Medyce, które obok Korczowej - ma być głównym przejściem ruchu osobowego i towarowego na granicy polsko-ukraińskiej.

Przeczytaj także:

Przemyśl: inwestycje w obwodnice (2007-05-15)

Wspólna obwodnica (2007-02-19)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 132 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

Polskie drogi 2017-01-16

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

~Maciek 2007-10-14

Ludzie, droga z Przemyśla do Medyki NIE JEST dwujezdniowa.... są za to koleiny i tiry sie przewracają... dochodzi tam do wielu tragicznych wypadków a jest to szalenie ważna trasa: Kraków - Rzeszów - Przemyśl - Lwów!! PS. Gdzie leży Tarnów? Czy chodzi o tę zapadłą dziurę między Rzeszowem a Krakowem?

~126p-powodów do radości 2007-09-21

panowie, autostrada za kraków nmie może póki co wyjsc, to co ten Kuchciński marzy o przemyślu, prędzej bracia Ukraińcy wybudują autostrade do przemyśla niż Polacy

~Jurcio 2007-09-20

No tak, pan Kuchciński nie tylko dawno już nie był w Przemyślu, ale także pamięć go zawodzi. Nie wie biedak, że droga nr 77 od dawna jest dwujezdniowa na większej części odcinka od Radymna do Przemyśla, czyli między planowaną A4 a Przemyślem.

~mapi 2007-09-20

a skąd ten marnej osobowości jakający się Pan przypomniał sobie o Przemyślu??? Gdzie on leży, pewnie mu pokazali. Może to jakieś wybory idą? Panowie, remontujecie odcinek trasy pomiędzy Krakowem a Tarnowem już 4-ty rok!! tylko remont 70 km jednojezdniówki, nie budowa nowej. Żenada, podziękujmy tym panom w tych wyborach. Oszukali, mówią ze oszukali.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Punkty karne przez internet od 24 kwietnia
Punkty karne przez internet od 24 kwietnia
Wielu kierowców długo czekało na taką możliwość. Usługa umożliwiająca sprawdzenie liczby punktów karnych jest już praktycznie gotowa. Jednak premiera nastąpi prawdopodobnie później niż to komunikowano.