Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Będzie nowy most na Bugu

Będzie nowy most na Bugu

Na przełomie kwietnia i maja rozpocznie się budowa mostu na Bugu w Małkini. Inwestycja będzie kosztować 80 mln zł i potrwa do października 2010 roku.

Będzie nowy most na Bugu
15 kwietnia b.r. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich podpisał umowę z wykonawcą - konsorcjum firm, którego liderem jest SANDO BUDOWNICTWO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - na realizację inwestycji. Inwestycja będzie kosztować 80 mln zł, z czego 85% to środki pochodzące z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. Rozbiórka starego i budowa nowego mostu  potrwa do października 2010 r.

Obiekt zostanie przystosowany dla ruchu samochodowego, rowerowego i pieszego. Długość nowego mostu wyniesie prawie 400 m, szerokość 14,5 m. Wraz z budowa mostu powstanie 2 km dróg dojazdowych. Po prawej stronie drogi zostanie wykonany ciąg pieszo-rowerowy.

Obiekt powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 627 relacji Ostrołęka – Sokołów Podlaski w ramach budowy nowego odcinka drogi Małkinia – Kosów Lacki (po śladzie nieczynnej linii kolejowej).

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~MtM 2009-05-01

To jakieś przekręt z tym mostem, on był nowy, chyba z 1976 roku, za Gierka go odbudowali w starym miejscu, no i był kolejowo - drogowy ale kolejarze od dawna mają swoją infrastrukturę w duuupie.

~kazik 2009-04-29

no tak zdjecia mostu ktorego jeszcze nie ma na pewno ciezko bylo dac - ale ty mawi to HYBA lepiej jakbyś w ogóle się nie wypowiadał

~mawi 2009-04-24

Co ma wspólnego Most Poniatowskiego w Warszawie, na Wiśle z budową mostu na Bugu ??? Hyba tylko tyleże to ma być most nad rzeką..... Do autorów: już lepiej było nie zamieszczać żadnego zdjęcia...

~lobo 2009-04-24

a co z linią kolejową?

~nick 2009-04-24

Na zdjęciu chyba most na Wiśle - fajnie, tylko jaki związek z artykułem?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj