mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Budowa drogi S3 Legnica (A4) - Lubawka: otwarto oferty przetargu

Budowa drogi S3 Legnica (A4) - Lubawka: otwarto oferty przetargu

Otwarto oferty w przetargu dotyczącym opracowania dokumentacji projektowej dla: Dokumentacji budowlanej dla zadania pn. „Budowa drogi S-3 Legnica (A4) – Lubawka”.Na opracowanie projektu przeznaczono 11 miesięcy. Budowa trasy ma się rozpocząć w IV kwartale 2011 roku i zakończyć w drugiej połowie 2013 r.

Budowa drogi S3 Legnica (A4) - Lubawka: otwarto oferty przetargu
W przetargu udział wzięło 13 podmiotów. Najdroższą ofertę przedłożyło konsorcjum firm: Scott Wilson Sp. z o.o. z kwotą ponad 39 mln zł. Najniższą ofertę, z kwotą ponad 14,6 mln zł złożyła firma Mosty Katowice Sp. z o.o.

Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to prawie 25,6 mln zł.

Projektowany odcinek będzie mieć 70 km długości i po dwa pasy ruchu w każdym kierunku. W ramach inwestycji powstaną dwa tunele drogowe. W tym jeden o długości 2290 m.

Podobne wiadomości:

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Polskie drogi 2017-08-24

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

Polskie drogi 2017-08-17

Komentuj:

~astrolog ty sie TVN naogladałeś to może zmień 2010-08-07

kanał . Facet swoje powiedział i tyle . Za duzo stresów.

~as 2010-08-07

A co ma PRL do S3 i S8? Władze PRL mieszkały we Wrocławiu i planowały dogodny dojazd do Czech, czy o co ci chodzi? S3 nie przechodzi przez Wrocław, tylko przez Legnicę, to ponad 60 kilometrów od Wrocławia. A S8 nie ma być drogą do granicy, tylko połączeniem skupiska ponad 200 tys mieszkańców (Świdnica, Wałbrzych, Świebodzice) ze stolicą Dolnego Śląska.

~astrolog 2010-08-06

Wynocha sfrustrowany pisowcu pod wasz krzyz razem z innymi oszolomami! To jest portal dla ludzi interesujacych sie budownictwem drog a nie leczeniem waszych psychoz i obsesji. Wynocha stad pisowcu!

~333D 2010-08-06

Niestety istnieje bardzo powazny problem nie reformowalnośći koncepcji układu drogowego PRL z przed kilkudzieśięciu lat dostosowanego do potrzeb Układu Warszawskigo a nie naszego kraju. Uzgodnienia z roku 1999 nie są wszedzie realizowane, czerwony beton obstawiający stare trasy trzyma się dobrze i robi kasę aTusko - dupki jeszce im przyklaskują. Wygląda na to także że Wrocławiu chcą mieć dwie drogi do granicy S-3 i S - 8 a nie tylko S-3. Z uzgodnień z roku 1999 wynika że S-3 i S-8 schodzą się pod Wałbrzychem i stamtąd dopiero idą do Lubawki. Od 10 lat to jest prezentowane na mapach na str wvvw.andrzej-bak.net tylko z tego względu że oficjalnie nikt nie chce bez odpowiedniej kasy nadstawić dupy za słuszną sprawę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic