mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Budowa nowego węzła komunikacyjnego w Opolu

Budowa nowego węzła komunikacyjnego w Opolu

W związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn: “Budowa węzła komunikacyjnego obwodnicy północnej (drogi krajowej) z droga wojewódzką nr 454 (ul. Budowlanych – Sobieskiego) w Opolu”, występować będą utrudnienia w ruchu na obwodnicy północnej miasta Opola – odcinek pomiędzy ulicami Partyzancką i Budowlanych - informuje Miejski Zarząd Dróg w Opolu.

Budowa nowego węzła komunikacyjnego w Opolu
Od 15 maja br. utrudnienia wystąpią w rejonie mostu nad rzeką Odrą (przewidywany okres 2 m-ce). Ruch na odcinku ok. 60 m drogi krajowej nr 45, 46, 94 – obwodnicy miasta Opola prowadzony będzie wahadłowo – sterowany ręcznie w godzinach 6-20 oraz za pomocą sygnalizacji świetlnej w pozostałych godzinach.

W związku z robotami drogowo – mostowymi, wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu wraz z dodatkowym oznakowaniem informującym o zalecanych trasach alternatywnych (objazdach). Zalecanym objazdem jest ominięcie newralgicznego odcinka obwodnicy poprzez wcześniejszy zjazd z obwodnicy (drogi krajowej nr 46, 94):

•na skrzyżowaniu we Wrzoskach na drogę wojewódzką nr 414 – ulicę Wrocławska, Nysy Łużyckiej, przez rondo Konstytucji 3 Maja oraz ponowne włączenie się do ruchu obwodowego z drogi wojewódzkiej nr 454 (ulica Budowlanych),
•na skrzyżowaniu obwodnicy północnej miasta z ulicą Partyzancką – drogą krajową nr 45 do ulicy Wrocławskiej, Nysy Łużyckiej, rondem Konstytucji 3 Maja – drogą woj. nr 414 i dalej ulicą Budowlanych – drogą woj. 454, celem powtórnego włączenia na obwodnicę.
 
Tematy w artykule: opolskie

Podobne wiadomości:

Koniec remontu autostrady A4

Koniec remontu autostrady A4

Polskie drogi 2016-06-22

Ruszył remont mostu w Piorunkowicach na DK41

Ruszył remont mostu w Piorunkowicach na DK41

Polskie drogi 2015-07-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.