mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Budowa obwodnicy Bargłowa Kościelnego rozpoczęta

Budowa obwodnicy Bargłowa Kościelnego rozpoczęta

Od prac geodezyjnych i niezbędnej wycinki drzew i krzewów rozpoczęły się w połowie marca prace przy budowie obwodnicy Bargłowa Kościelnego. Umowa z wykonawcą (podpisana 14 lutego) przewiduje zakończenie prac w ciągu 21 miesięcy od chwili rozpoczęcia robót.

Budowa obwodnicy Bargłowa Kościelnego rozpoczęta
Obwodnica Bargłowa objęta będzie 10-letnią gwarancją. Kontrakt wart prawie 179 mln zł realizuje firma PORR (Polska) S.A. , która 28 lutego przejęła plac budowy oraz dokumentację projektową.


Zakres inwestycji polegającej na budowie obwodnicy m. Bargłów Kościelny w ciągu drogi krajowej nr 61 Szczuczyn – Augustów obejmuje min. budowę: jednojezdniowej obwodnicy miejscowości Bargłów Kościelny w ciągu DK nr 61, trzech skrzyżowań jednopoziomowych, obiektów inżynierskich, przepustów, oświetlenia skrzyżowań, urządzeń chroniących środowisko, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i przebudowę kolidujących z obwodnicą elementów istniejącej infrastruktury technicznej.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport