mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Coraz bliżej końca...

Coraz bliżej końca...

Do 21 maja zakończą się prace na kolejnych obiektach inżynierskich zlokalizowanych w ciągu dróg wojewódzkich Dolnego Śląska. Remonty wymagały wprowadzenia objazdów oraz powodowaly utrudnienia w ruchu.

Coraz bliżej końca...
Ostatnio zakończyły się remonty w Kowalach (droga wojewódzka nr 340  – naprawa barier na przepuście), Nowym Kościele (droga wojewódzka nr 328  – montaż barier oraz naprawa balustrady na przepuście), Ruszowie (droga wojewódzka nr 350  – naprawa chodnika na moście). W kolejnych dniach mają być gotowe kolejne odcinki remontowanych obecnie tras - w Ruszowie (droga wojewódzka nr 350 – naprawa przepustu do 14 maja), Grodźcu Małym (droga wojewódzka nr 319, naprawa przepustu – planowany termin zakończenia prac 15 maja) i w Nowym Kościele (droga wojewódzka nr 328 – montaż barier na przepuście do 18 maja).

Natomiast 20 maja 2010 r. planuje się zakończyć naprawę i wykonanie opaski na moście w Rokitkach (droga wojewódzka nr 328). Dzień później zakończą się prace przy naprawie przepustu w Rajczynie, na drodze wojewódzkiej nr 334.

Wcześniej zakończono prace na obiektach w ciągu dróg:

DW 338 Lubiąż – wymiana balustrad mostowych
DW 385 Wolibórz – naprawa przepustu
DW 374 Stanowice – naprawa przepustu
DW 364 Złotoryja – naprawa balustrady mostowej
DW 328 Stara Kraśnica – wymiana nawierzchni bitumicznej na moście.

Podobne wiadomości:

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Droga S3 do granicy – powstanie do 2023 roku

Droga S3 do granicy – powstanie do 2023 roku

Polskie drogi 2017-05-26

Komentuj:

p_brz 2010-05-11

"DW 385 Wolibórz ? naprawa przepustu" - to jakaś kpina, jeżdżę tą drogą codziennie i dwa dni temu postawiono znak i rozkopano przepust ( no chyba, że to nie ten przepust i nie ten Wolibórz :):):)), o fachowości naprawy nie omieszkam poinformować jak skończą, poza tym droga 385 wygląda jak szwajcarski ser, z reszta jak inne drogi w byłym Wałbrzyskim

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
Nowe MINI Countryman kusi stylowym wyglądem, oferuje komfortowe warunki podróżowania, a do tego nie boi się wyjechać poza asfalt. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze skrywa w sobie największy model w rodzinie.
Mini Countryman Mini Countryman