mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Coraz bliżej końca...

Coraz bliżej końca...

Do 21 maja zakończą się prace na kolejnych obiektach inżynierskich zlokalizowanych w ciągu dróg wojewódzkich Dolnego Śląska. Remonty wymagały wprowadzenia objazdów oraz powodowaly utrudnienia w ruchu.

Coraz bliżej końca...
Ostatnio zakończyły się remonty w Kowalach (droga wojewódzka nr 340  – naprawa barier na przepuście), Nowym Kościele (droga wojewódzka nr 328  – montaż barier oraz naprawa balustrady na przepuście), Ruszowie (droga wojewódzka nr 350  – naprawa chodnika na moście). W kolejnych dniach mają być gotowe kolejne odcinki remontowanych obecnie tras - w Ruszowie (droga wojewódzka nr 350 – naprawa przepustu do 14 maja), Grodźcu Małym (droga wojewódzka nr 319, naprawa przepustu – planowany termin zakończenia prac 15 maja) i w Nowym Kościele (droga wojewódzka nr 328 – montaż barier na przepuście do 18 maja).

Natomiast 20 maja 2010 r. planuje się zakończyć naprawę i wykonanie opaski na moście w Rokitkach (droga wojewódzka nr 328). Dzień później zakończą się prace przy naprawie przepustu w Rajczynie, na drodze wojewódzkiej nr 334.

Wcześniej zakończono prace na obiektach w ciągu dróg:

DW 338 Lubiąż – wymiana balustrad mostowych
DW 385 Wolibórz – naprawa przepustu
DW 374 Stanowice – naprawa przepustu
DW 364 Złotoryja – naprawa balustrady mostowej
DW 328 Stara Kraśnica – wymiana nawierzchni bitumicznej na moście.

Podobne wiadomości:

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

Polskie drogi 2017-01-16

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Polskie drogi 2016-07-28

Komentuj:

p_brz 2010-05-11

"DW 385 Wolibórz ? naprawa przepustu" - to jakaś kpina, jeżdżę tą drogą codziennie i dwa dni temu postawiono znak i rozkopano przepust ( no chyba, że to nie ten przepust i nie ten Wolibórz :):):)), o fachowości naprawy nie omieszkam poinformować jak skończą, poza tym droga 385 wygląda jak szwajcarski ser, z reszta jak inne drogi w byłym Wałbrzyskim

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.