mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Coraz większe utrudnienia w Łodzi

Coraz większe utrudnienia w Łodzi

Od 1 października do 4 listopada jeszcze nie zmienia się organizacja ruchu kołowego na modernizowanej trasie WZ w Łodzi, ale mogą wystąpić miejscowe utrudnienia - informuje ZDiT w Łodzi.

Coraz większe utrudnienia w Łodzi
Jednym z nich będzie zawężenie północnej nitki al. Mickiewicza w okolicach Kościuszki/Wólczańskiej. Na dwóch wewnętrznych pasach (od strony torowiska) będą tam trwały prace związane z przełożeniem sieci wodociągowej, tak by w listopadzie firma Mosty mogła rozpocząć tam prace budowlane przy wykopie i tunelu.

Znaki zaczną kierować auta na zewnętrzne pasy ruchu al. Mickiewicza już mniej więcej w połowie odcinka ul. Piotrkowska – al. Kościuszki. Skrzyżowanie z al. Kościuszki będzie przejezdne już tylko dwoma pasami ruchu i taki układ nie zmieni się do ul. Wólczańskiej. Za skrzyżowaniem z ul. Wólczańską jezdnia znów się rozszerzy do normalnych wymiarów – dwa pasy w lewo poprowadzą dołem pod wiadukt na ul. Żeromskiego, dwoma prawymi pojedziemy górą do ul. Żeromskiego.
Tematy w artykule: drogi miejskie

Podobne wiadomości:

Łódź bez TIR-ów

Łódź bez TIR-ów

Polskie drogi 2015-02-20

Most Łazienkowski wyłączony z ruchu - jak długo?

Most Łazienkowski wyłączony z ruchu - jak...

Polskie drogi 2015-02-17

Komentuj:

~Ja i mój klekot 2013-10-03

Łódz to jedno wielkie utrudnienie,dlatego wole jechać wĄską i obesraną DW716 przez Koluszki i dalej do Strykowa DW708

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie
Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie
Toyota Yaris GRMN to samochód, który wzbudza dużo emocji. Osoby chętne na japońskiego hot-hatcha muszą się pospieszyć. Do sprzedaży w Europie trafi zaledwie 400 sztuk. Auta będą dostępne w sprzedaży internetowej.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic