mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Coraz większe utrudnienia w Łodzi

Coraz większe utrudnienia w Łodzi

Od 1 października do 4 listopada jeszcze nie zmienia się organizacja ruchu kołowego na modernizowanej trasie WZ w Łodzi, ale mogą wystąpić miejscowe utrudnienia - informuje ZDiT w Łodzi.

Coraz większe utrudnienia w Łodzi
Jednym z nich będzie zawężenie północnej nitki al. Mickiewicza w okolicach Kościuszki/Wólczańskiej. Na dwóch wewnętrznych pasach (od strony torowiska) będą tam trwały prace związane z przełożeniem sieci wodociągowej, tak by w listopadzie firma Mosty mogła rozpocząć tam prace budowlane przy wykopie i tunelu.

Znaki zaczną kierować auta na zewnętrzne pasy ruchu al. Mickiewicza już mniej więcej w połowie odcinka ul. Piotrkowska – al. Kościuszki. Skrzyżowanie z al. Kościuszki będzie przejezdne już tylko dwoma pasami ruchu i taki układ nie zmieni się do ul. Wólczańskiej. Za skrzyżowaniem z ul. Wólczańską jezdnia znów się rozszerzy do normalnych wymiarów – dwa pasy w lewo poprowadzą dołem pod wiadukt na ul. Żeromskiego, dwoma prawymi pojedziemy górą do ul. Żeromskiego.
Tematy w artykule: drogi miejskie

Podobne wiadomości:

Lublin: Ul. Zelwerowicza w Lublinie oddana rok przed terminem

Lublin: Ul. Zelwerowicza w Lublinie oddana...

Polskie drogi 2014-12-16

Łódź bez TIR-ów

Łódź bez TIR-ów

Polskie drogi 2015-02-20

Komentuj:

~Ja i mój klekot 2013-10-03

Łódz to jedno wielkie utrudnienie,dlatego wole jechać wĄską i obesraną DW716 przez Koluszki i dalej do Strykowa DW708

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan obniża ceny nowej Micry
Nissan obniża ceny nowej Micry
Nissan niespodziewanie obniża ceny modelu Micra. Popularny przedstawiciel segmentu B jest teraz tańszy we wszystkich wersjach wyposażeniowych.