mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > DK 45 na Opolszczyźnie częściowo przebudowana

DK 45 na Opolszczyźnie częściowo przebudowana

Oddano do ruchu odcinek drogi krajowej nr 45 pomiędzy Zimnicami Małymi (skrzyżowanie przy taśmociągu z drogami wojewódzkimi 415 i 429) a węzłem autostradowym „Dąbrówka” w województwie opolskim. Kierowcy muszą jednak nadal uważać, ponieważ przebudowa DK 45 na Opolszczyźnie nadal trwa. Całkowite zakończenie przebudowy DK 45 od Boguszyc do węzła „Dąbrówka” planowane jest na połowę grudnia.

DK 45 na Opolszczyźnie częściowo przebudowana
Aby pojechać z Opola w kierunku Raciborza należy teraz w Prószkowie skręcić w lewo w drogę wojewódzką 429, dojechać nią do skrzyżowania koło taśmociągu i skręcić w prawo na DK 45.

Ruch został wprawdzie przywrócony, ale podróżujący odcinkiem Zimnice – Dąbrówka muszą się nadal liczyć z drobnymi utrudnieniami, ponieważ przebudowa drogi nadal trwa, ale prace odbywać się będą „pod ruchem”.

Na pozostałym fragmencie DK 45 objętym przebudową, a więc na odcinku od Boguszyc do Zimnic Małych nadal trwają roboty i droga jest zamknięta. Najwcześniej ruch będzie tam przywrócony za około miesiąc.

Całkowite zakończenie przebudowy DK 45 od Boguszyc do węzła „Dąbrówka” planowane jest na połowę grudnia.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Citroen C-Elysee po nowemu
Citroen C-Elysee po nowemu
Po 4 latach od debiutu Citroen odświeża swojego budżetowego sedana. C-Elysée dostał nowy wygląd i dostęp do mobilnych usług. Auto na rynek trafi w pierwszym kwartale 2017 r.