mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > DK 65 do remontu

DK 65 do remontu

Nowa nawierzchnia na odcinkach o łącznej długości 16 kilometrów – tak  jesienią ma wyglądać droga krajowa nr 65. Remonty obejmują najbardziej zdegradowane fragmenty jezdni. Remonty drogi krajowej nr 65 pochłoną w tym roku około 14 mln. zł.

DK 65 do remontu
Aktualnie trwają prace na odcinku DK65 od Białegostoku do tzw. „wideł” (rozjazd na Bobrowniki i Michałowo) o długości 8,32 km. W związku z tym wprowadzony został zakaz wyprzedzania ograniczenie prędkości do 50 km/h oraz tzw. wahadła (ruch odbywa się połówką jezdni). Roboty potrwają do 31 sierpnia tego roku, kiedy to remont zostanie zakończony. Ułożona zostanie nowa warstwa wyrównawczo-wzmacniająca i ścieralna oraz ustawione oznakowanie. Uzupełnione zostaną tez pobocza.

W kolejnych miesiącach ruszą podobne roboty drogowe na odcinkach DK65 Sojczyn Borowy – Ciemnoszyje (2,4 km), Koty Rybno – Ruda (1,99 km) oraz na 3,34 km fragmencie w rejonie miejscowości Chraboły na odcinku Knyszyn - Białystok.
Tematy w artykule: podlaskie

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bargłowa Kościelnego już przejezdna

Obwodnica Bargłowa Kościelnego już przejezdna

Polskie drogi 2015-11-24

S61 Szczuczyn – Raczki - ruszył przetarg

S61 Szczuczyn – Raczki - ruszył przetarg

Polskie drogi 2016-04-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda znów numerem jeden
Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda znów numerem jeden
Rok 2017 był najlepszym dla polskich dealerów w XXI wieku. Przez dwanaście miesięcy zarejestrowano nad Wisłą 483 195 samochodów. Po raz ostatni podobny wynik odnotowano w 1999 roku.