Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Dofinansowanie dla ?102-ki? w Kołobrzegu

Dofinansowanie dla ?102-ki? w Kołobrzegu

Ponad 12 mln zł dofinansowania z UE przeznaczono na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 102  w Kołobrzegu. Zakończenie przebudowy planowane jest na 15 czerwca przyszłego roku.

Dofinansowanie dla ?102-ki? w Kołobrzegu
Inwestycja zakłada przebudowę odcinka drogi wojewódzkiej nr 102 w Kołobrzegu na ul. Trzebiatowskiej, od skrzyżowania z ul. Artyleryjską do ul. Młyńskiej. Na skrzyżowaniu z ulicą Artyleryjską zostanie wybudowane nowe rondo, natomiast istniejące rondo na ulicy Młyńskiej zostanie przebudowane i dostosowane do nowo wybudowanych obiektów mostowych. Nowy most zostanie wzniesiony obok już istniejącego - dopiero wtedy stary obiekt zostanie rozebrany i zastąpiony nowym. Zostaną także wybudowane nowe chodniki i ciągi rowerowe.

Przebudowa ma na celu m.in. poprawienie stanu technicznego i walorów użytkowych drogi, zwiększenie przepustowości skrzyżowań i tras, a także poprawę bezpieczeństwa i płynności ruchu.

Podobne wiadomości:

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu projektowego

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu...

Polskie drogi 2016-08-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Henrik Fisker buduje nową Karmę
Henrik Fisker buduje nową Karmę
Twórca Fiskera Karma pracuje nad zupełnie nowym wcieleniem modelu. Auto będzie produkowane przez nową firmę i trafi na rynek już w przyszłym roku. Model o zasięgu 644 km trafi do segmentu samochodów elektrycznych premium.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj