mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Dokumentacja autostrady A-4

Dokumentacja autostrady A-4

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, podpisano umowę na wykonanie projektów i dokumentacji autostrady A-4 z Tarnowa do Rzeszowa.

Dokumentacja autostrady A-4

W zakres umowy wchodzi wykonanie projektu budowlanego, projektu wykonawczego i dokumentów przetargowych dla budowy autostrady A-4 na odcinku Tarnów (węzeł Krzyż) - Rzeszów (węzeł Rzeszów zachodni). Kontrakt zostanie zrealizowany za kwotę 7,5 mln euro przez konsorcjum firm Complex Projekt Sp. z o. o. Biuro Projektowo - Konsultingowe, MGGP S.A., Mosty Katowice Sp. z o. o. i Arcadis Profil Sp. z o. o. Kontrakt jest dofinansowany w ramach programu TEN-T. Planowany czas realizacji to 86 miesięcy od daty podpisania umowy. Czas realizacji uwzględnia okres nadzoru autorskiego.

Wykonawca planuje udział Podwykonawców w zakresie prac geologicznych i hydrogeologicznych, opracowań branży zieleni, opracowań branży teletechnicznej, łączności autostradowej, elektrycznej wysokiego i najwyższego napięcia.

Przeczytaj także:

Stacje na A-2 i A-4 (2007-10-25)

Relacja z budowy A-4 Zgorzelec - Krzyżowa (2007-10-05)

Podkarpacie czeka na autostradę (2007-07-18)


Więcej o budowach dróg i utrudnieniach

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec

Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz....

Polskie drogi 2018-01-04

Komentuj:

~jacek borczuch 2009-01-31

to ja ratuje polskę ma być artostrada duża szeroka Luty 28.02.2010,

~Jacek Borczuch 2009-01-30

Budujcie autostradę bezpieczną Bez dziur! I dajcie na Wydarzenia cała Polska zna Jacka !!!!!!!!!

~Jacek Borczuch 2009-01-30

Bardzo proszę żebyście budowali szybciej bo normalnie jeżdzić się nie da i żebuście budowali do Bogatyni niech nasza droga będzie przykładem dla naszych przyjaciuł za granicą zebyćmy się nie wstydzili jeżdzić naszymi drogami

~Jacek 2009-01-30

panowie bardzo proszę żebyście budowali tę ałtostradę trochę szybciej bo się normalnie jeżdzić się nieda

~MIKI 2007-11-01

"mil1236" prawda jest taka, że niemal zawsze jak chodzi o rozwój mojego Górnego Śląska i coś nie wypali to WARSZAWKA macza w tym palce... G. Śląsk jest NAJBOGATSZYM regionem w kraju i tylko dzięki nieudacznikom z Warszawy jest jak jest... Jesteśmy teoretycznie najbardziej rozwiniętym województwem w a przynajmniej jeśli chodzi o drogi - Mamy DTŚ, A4, Obwodową GOP-u Wschodnią, drogi są zadbane, a TAKIE korki jak we Wawce tworzą się w jednym miejscu - przy węźle "Murckowska" na KONCESYJNYM odcinku A4... Przez Śląsk jedziemy godnie czego nie powiem o twoim mieście. Kultura kierowców także stoi na nieporównywalnie wyższym poziomie. Mamy tradycję, kulturę - jesteśmy od was LEPSI!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.