mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Dolnośląska ósemka na finiszu

Dolnośląska ósemka na finiszu

Na drodze krajowej nr 8 wrocławski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad kończymy prace modernizacyjne. Nowa nawierzchnia pojawi się na jedenastu fragmentach drogi - od Kudowy po Kobierzyce.

Dolnośląska ósemka na finiszu
Prace prowadzone są w: Kudowie Zdrój (0,5 km); Jeleniowie (0,2 km); Szczytnej (1,2 km); Ząbkowicach Śląskich (1,1 km); Przerzeczynie Zdrój (1,4 km); Jordanów-Wilczkowice (1,5 km); Wilczkowice-Pustków Wilczkowski (0,8 km); Pustków Wilczkowski - Rolantowice (1 km); Jaszowice-Cieszyce (2,75 km); Kobierzyce-Magnice (0,85). Łącznie nowa nawierzchnia zostanie ułożona na około 12 km trasy. Po remoncie zwiększy się wygoda kierowców i poprawi bezpieczeństwo ruchu.

Harmonogram wszystkich prac remontowych został wyznaczony tak, aby roboty zakończyły się przed Euro 2012.

Podobne wiadomości:

Audi Q5 Hybrid, Peugeot 3008 HYbrid4

auto motor i sport 0000-00-00

Hybrydowe wariacje. Audi Q5 Hybrid Quattro i Peugeot 3008 HYbrid4 mieszają w swoich żyłach oktany z elektronami. Oto dwa kawałki nowoczesnej, samochodowej techniki. Ile są warte?

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

~TheSlaw 2012-06-01

do Jumpera. Nie udało się nic zrobić ponieważ każda ekipa po dorwaniu się do koryta zaczyna niszczyć to co zaczęli poprzednicy. I tak to trwa nieprzerwanie od 1991 roku. Byłem w krajach tzw postkomunistycznych i w tych krajach po zmianie systemu zaczęto nadrabiać zaległości (budować) a u nas cały czas trwają przepychanki i dyskusje na temat kształtu państwa. Pozdrawiam

~wk 2012-06-01

Skąd wytrzasnęli takie zdjęcie! Drogi dwujezdniowej z Kudowy do Wrocławia niema i długo nie będzie.

~jumper 2012-05-30

do : Miecio : rozumiem, że plan budowy dróg jest liczony nawet na dekady ale po swoim wejściu do UE takie kraje jak Hiszpania czy Grecja wykonały proporcjonalnie większy krok do przodu w rozbudowie infrastruktury niż Moja Ukochana Ojczyzna po akcesie w 2004 . Żaden z rządów po 1989 od lewicy do prawicy nie popracował nad procedurami budowy dróg, ich remontów i finansowania . Poskutkowało to tym, że nie wykorzystaliśmy wielu miliardów euro przez te 8 lat, które były do wyjęcia gdyby nie opieszały polski ustawodawca . Niestety rządzą politycy a nie fachowcy . Liczyłem na więcej a teraz w czasie próby EURO maluje się pasy . wszędzie malują pasy...

~Miecio 2012-05-29

Czy Wy jesteście naprawdę tacy naiwni, że sądzicie, że można wybudować w 5 lat sieć dróg i autostrad w Polsce? Zastanówcie się nad tym czy np. zostanie wybudowana S-3 od Lubawki do Świnoujścia, S-5 od Wrocławia do Grudziądza, S-11 z Katowic do Koszalina, A-2 do białoruskiej granicy w ciągu najbliższych 10 lat, nawet jak PiS dojdzie do władzy. Poza tym ekspresowej S-8 z Kudowy do Wrocławia nawet nie ma w planach.

~Mosze 2012-05-29

RUdy ma na głowie jak napchać kieszenie Bufetowej, Scheci vel Zniszczę cię i innym dazrmozjadom z Jedynej Właściwej Partii i nie budowę jakiś tam dróg. Zapomnij o tym człowieku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross