mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Duże zainteresowanie budową drogi S19 na Podkarpaciu

Duże zainteresowanie budową drogi S19 na Podkarpaciu

20 i 18 - oto liczba wykonawców, którzy złożyli wnioski o dopuszczenie do dalszego etapu przetargu na optymalizację i budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S19 w województwie podkarpackim.

Duże zainteresowanie budową drogi S19 na Podkarpaciu
- W postępowaniu na kontynuację projektowania i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ – Stobierna złożono 20 wniosków, natomiast na kontynuację projektowania i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku węzeł Świlcza (DK4) – węzeł Rzeszów Południe (Kielanówka) 18 wniosków. Teraz rozpocznie się etap weryfikowania złożonych wniosków m.in. pod kątem posiadanego potencjału, którego minimalny poziom określono w ogłoszeniach o zamówieniu. Te podmioty, które po raz pierwszy będą ubiegać się o zamówienia GDDKiA musza być przygotowane na szczegółowe pytania związane z doświadczeniem - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Wykonawcy, którzy spełnią warunki udziału w postępowaniu przetargowym zostaną w październiku br. zaproszeni do złożenia ofert cenowych. Na ich złożenie wybrani wykonawcy będą mieli 40 dni. W postępowaniu przetargowym przyjęte zostały trzy kryteria oceny ofert: cena, okres gwarancji oraz termin wykonania. To efekt dotychczasowych doświadczeń GDDKiA z inwestycji realizowanych w perspektywie 2007-2013.
Tematy w artykule: inwestycje drogowe podkarpackie

Podobne wiadomości:

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje...

Polskie drogi 2017-12-01

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.