mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Duże zainteresowanie budową obwodnicy Inowrocławia

Duże zainteresowanie budową obwodnicy Inowrocławia

Osiemnaście firm i konsorcjów jest zainteresowanych budową obwodnicy Inowrocławia w ciągu drogi krajowej nr 15 i 25. Zainteresowane firmy pochodzą m.in. z Polski, Hiszpanii, Niemiec i Portugalii.

Duże zainteresowanie budową obwodnicy Inowrocławia
To pierwszy etap przetargu. - Postępowanie w trybie przetargu ograniczonego oznacza, że na obecnym etapie złożone zostały wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Do drugiego etapu zaproszeni zostaną wykonawcy, których wiedza i doświadczenie, potencjał kadrowy oraz zdolność ekonomiczna i finansowa będzie spełniała warunki określone w treści ogłoszenia o zamówieniu - informuje GDDKiA.

Prawie 19 km obwodnica Włocławka będzie miała po dwa pasy w obu kierunkach. Droga ominie miasto od wschodu i skróci czas przejazdu na trasie Toruń – Poznań.

Inwestycja zakłada budowę 3 węzłów drogowych ( „Latkowo”, „Jacewo” i „Tupadły” ), kilkunastu obiektów inżynierskich a także przebudowę istniejącej sieci drogowej. W ramach prac wykonanych zostanie również wiele urządzeń ochrony środowiska miedzy innymi: ogrodzenia, przejść dla zwierząt i ekrany akustyczne.

Podobne wiadomości:

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~jumper 2014-01-24

Schodzi na psy ten portal - nie ma artykułu w którym nie byłoby merytorycznego błędu. Mylenie Włocławka z Inowrocławiem w jednym tekście jest żenujące.

~premier 2014-01-24

Wloclawka czy Inowroclawia?nniech sie zdecyduja bo nie wiem gdzie mam pojechac?

~Kick 2014-01-24

Prawie 19 km obwodnica Inowrocławia a nie Włocławka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Podobno dobrego gustu nie można kupić nawet za największe pieniądze. Jednak całkiem spora suma pieniędzy pozwoli nam kupić coś totalnie bezgustownego. Oto najnowszy samochód od Dartz, który jest potwierdzeniem.