mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Duże zainteresowanie budową obwodnicy Inowrocławia

Duże zainteresowanie budową obwodnicy Inowrocławia

Osiemnaście firm i konsorcjów jest zainteresowanych budową obwodnicy Inowrocławia w ciągu drogi krajowej nr 15 i 25. Zainteresowane firmy pochodzą m.in. z Polski, Hiszpanii, Niemiec i Portugalii.

Duże zainteresowanie budową obwodnicy Inowrocławia
To pierwszy etap przetargu. - Postępowanie w trybie przetargu ograniczonego oznacza, że na obecnym etapie złożone zostały wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Do drugiego etapu zaproszeni zostaną wykonawcy, których wiedza i doświadczenie, potencjał kadrowy oraz zdolność ekonomiczna i finansowa będzie spełniała warunki określone w treści ogłoszenia o zamówieniu - informuje GDDKiA.

Prawie 19 km obwodnica Włocławka będzie miała po dwa pasy w obu kierunkach. Droga ominie miasto od wschodu i skróci czas przejazdu na trasie Toruń – Poznań.

Inwestycja zakłada budowę 3 węzłów drogowych ( „Latkowo”, „Jacewo” i „Tupadły” ), kilkunastu obiektów inżynierskich a także przebudowę istniejącej sieci drogowej. W ramach prac wykonanych zostanie również wiele urządzeń ochrony środowiska miedzy innymi: ogrodzenia, przejść dla zwierząt i ekrany akustyczne.

Podobne wiadomości:

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Aktualności 2017-08-16

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Komentuj:

~jumper 2014-01-24

Schodzi na psy ten portal - nie ma artykułu w którym nie byłoby merytorycznego błędu. Mylenie Włocławka z Inowrocławiem w jednym tekście jest żenujące.

~premier 2014-01-24

Wloclawka czy Inowroclawia?nniech sie zdecyduja bo nie wiem gdzie mam pojechac?

~Kick 2014-01-24

Prawie 19 km obwodnica Inowrocławia a nie Włocławka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości
Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości
Rzadko kiedy zdarza się, żeby w ofercie brytyjskiej marki pojawiły się aż dwa modele sygnowane logo słynnej pracowni stylistycznej.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic