mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Dwa fragmenty DK20 do remontu

Dwa fragmenty DK20 do remontu

Niebawem ruszą remonty kolejnych odcinków dróg krajowych w województwie zachodniopomorskim. GDDKiA ogłosi przetargi na dwa fragmenty drogi krajowej nr 20.

Dwa fragmenty DK20 do remontu
Obecnie trwa przetarg na realizację remontu drogi krajowej w Drawsku Pomorskim na odcinku o długości 2,45 km od skrzyżowania z ul. Podmiejską do ronda ul. Toruńskiej i 11 Pułku Piechoty. W miejsce znajdującej się w złym stanie nawierzchni zostanie wykonana nowa, zostaną również wyremontowane chodniki i wyregulowane studzienki kanalizacyjne. Prace powinny się zakończyć w do końca listopada 2015 roku.

W bieżącym roku szczeciński oddział GDDKiA planuje również wyremontowanie krajowej "dwudziestki" na odcinku Piława – Silnowo o długości niemal 10 kilometrów. Przetarg dla tego zadania zostanie ogłoszony w czerwcu, a prace powinny zakończyć się do końca roku.

Dwa nowe zadania na DK nr 20 dołączą do zadań remontowych, na które przetargi zostały ogłoszone w kwietniu. Dla odcinków Gwda Mała – Biały Bór na DK 20, Porost – Biały Bór na DK 25 oraz DK 26 i DK 31 w Chojnie umowy zostały już podpisane, wykonawcy zatwierdzają tymczasowe organizacje ruchu, roboty powinny ruszyć w czerwcu tego roku.


Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Syrena Nixi – polski „elektryk” z Żerania
Syrena Nixi – polski „elektryk” z Żerania
Moda na samochody elektryczne dociera również do Polski. Firma AK Motor pracuje nad pierwszym samochodem elektrycznym – Syrena Nixi - produkowanym nad Wisłą.
Odgadnij model Odgadnij model