mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Dwa fragmenty DK20 do remontu

Dwa fragmenty DK20 do remontu

Niebawem ruszą remonty kolejnych odcinków dróg krajowych w województwie zachodniopomorskim. GDDKiA ogłosi przetargi na dwa fragmenty drogi krajowej nr 20.

Dwa fragmenty DK20 do remontu
Obecnie trwa przetarg na realizację remontu drogi krajowej w Drawsku Pomorskim na odcinku o długości 2,45 km od skrzyżowania z ul. Podmiejską do ronda ul. Toruńskiej i 11 Pułku Piechoty. W miejsce znajdującej się w złym stanie nawierzchni zostanie wykonana nowa, zostaną również wyremontowane chodniki i wyregulowane studzienki kanalizacyjne. Prace powinny się zakończyć w do końca listopada 2015 roku.

W bieżącym roku szczeciński oddział GDDKiA planuje również wyremontowanie krajowej "dwudziestki" na odcinku Piława – Silnowo o długości niemal 10 kilometrów. Przetarg dla tego zadania zostanie ogłoszony w czerwcu, a prace powinny zakończyć się do końca roku.

Dwa nowe zadania na DK nr 20 dołączą do zadań remontowych, na które przetargi zostały ogłoszone w kwietniu. Dla odcinków Gwda Mała – Biały Bór na DK 20, Porost – Biały Bór na DK 25 oraz DK 26 i DK 31 w Chojnie umowy zostały już podpisane, wykonawcy zatwierdzają tymczasowe organizacje ruchu, roboty powinny ruszyć w czerwcu tego roku.


Podobne wiadomości:

Targi Motor Show Poznań 2015: Fotorelacja...

auto motor i sport 2015-04-09

Mercedesy AMG, Aston Martin, Maserati, Fordy, Hyundai'e i trochę klasyków - to w części pierwszej naszej fotorelacji z Poznań Motor Show 2015.

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?