mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Ekspresowo z Białegostoku do Warszawy

Ekspresowo z Białegostoku do Warszawy

W całej Polsce ma powstać blisko 575 km nowych dróg. Rząd zaakceptował zmiany w załączniku nr 5 do Programu budowy dróg krajowych na lata 2011-2015. Oznacza to, że do listy priorytetowych inwestycji dopisano kolejne odcinki dróg ekspresowych i autostrad, których realizacja dofinansowana będzie z funduszy UE na lata 2014-2020. Wśród inwestycji jest budowa drogi ekspresowej S61.

Ekspresowo z Białegostoku do Warszawy
- Uzupełniony o obwodnicę Suwałk załącznik nr 5 jest zwieńczeniem ciężkiej i długiej walki o obwodnicę Suwałk – informuje Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk – Cieszę się, że starania o tę ważną dla naszego miasta drogę powoli dobiegają końca.

Odcinek S61 wymieniany w załączniku nr 5 brzmi „S61 obwodnica Augustowa - granica państwa (budowa 2015-2020)” – oznacza to, że nie tylko obwodnica Suwałk doczeka się realizacji ale również cały odcinek do granicy z Litwą.

Podobne wiadomości:

S19 - trwają intensywne prace

S19 - trwają intensywne prace

Polskie drogi 2017-06-11

Rusza drugi etap przetargu na budowę fragmentu trasy Via Carpatia z Lublina do Kraśnika – poinformował pod koniec tygodnia wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit. W tym roku zostanie podpisana umowa na wykonanie prac, które potrwają 36 miesięcy.

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Komentuj:

~jumper 2014-03-24

artykuł napisał głupiec nie znający tematu a skopiował go na ten portal kretyn, który powinien się znać na temacie ale ten portal od dawna metodą kopiuj-wklej przepisuje banialuki takie jak ten w pierwszym zdaniu - 575 km dróg ma powstać . W tym tygodniu? Do końca lipca? W tym roku? Beznadzieja i żenada.

~Kkk 2014-03-22

Czyli z Warszawy do Bialegostoku przez Suwalki. Nowa droga :-)

~Sylwek 2014-03-21

czy może mi ktoś wytłumaczyć co ten nagłówek ma wspólnego z treścią artykułu? Z białegostoku to chyba S8!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota TJ Cruiser - oto nowy SUV
Toyota TJ Cruiser - oto nowy SUV
Kilka tygodni temu Toyota zastrzegła znak towarowy TJ Cruiser. Wszystko wskazuje na to, że niebawem dołączy do gamy kolejny SUV. Pierwsze doniesienia mówią o wersji produkcyjnej konceptu FT-4X, który zadebiutował w Nowym Jorku.