mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Ekspresowo z Białegostoku do Warszawy

Ekspresowo z Białegostoku do Warszawy

W całej Polsce ma powstać blisko 575 km nowych dróg. Rząd zaakceptował zmiany w załączniku nr 5 do Programu budowy dróg krajowych na lata 2011-2015. Oznacza to, że do listy priorytetowych inwestycji dopisano kolejne odcinki dróg ekspresowych i autostrad, których realizacja dofinansowana będzie z funduszy UE na lata 2014-2020. Wśród inwestycji jest budowa drogi ekspresowej S61.

Ekspresowo z Białegostoku do Warszawy
- Uzupełniony o obwodnicę Suwałk załącznik nr 5 jest zwieńczeniem ciężkiej i długiej walki o obwodnicę Suwałk – informuje Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk – Cieszę się, że starania o tę ważną dla naszego miasta drogę powoli dobiegają końca.

Odcinek S61 wymieniany w załączniku nr 5 brzmi „S61 obwodnica Augustowa - granica państwa (budowa 2015-2020)” – oznacza to, że nie tylko obwodnica Suwałk doczeka się realizacji ale również cały odcinek do granicy z Litwą.

Podobne wiadomości:

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

Polskie drogi 2017-08-17

Via Baltica - wielu chętnych na budowę odcinka

Via Baltica - wielu chętnych na budowę...

Polskie drogi 2017-08-11

Komentuj:

~jumper 2014-03-24

artykuł napisał głupiec nie znający tematu a skopiował go na ten portal kretyn, który powinien się znać na temacie ale ten portal od dawna metodą kopiuj-wklej przepisuje banialuki takie jak ten w pierwszym zdaniu - 575 km dróg ma powstać . W tym tygodniu? Do końca lipca? W tym roku? Beznadzieja i żenada.

~Kkk 2014-03-22

Czyli z Warszawy do Bialegostoku przez Suwalki. Nowa droga :-)

~Sylwek 2014-03-21

czy może mi ktoś wytłumaczyć co ten nagłówek ma wspólnego z treścią artykułu? Z białegostoku to chyba S8!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Solaris przygotowuje pierwsze takie zamówienie na świecie. Dwa elektryczne autobusy posłużą jako mobilne punkty poboru krwi i już niebawem trafią do polskiego odbiorcy.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech