mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Europejskie firmy chcą budować nowy most w Bydgoszczy

Europejskie firmy chcą budować nowy most w Bydgoszczy

Aż 9 firm i konsorcjów z Polski, Hiszpanii, Niemiec, Austrii i Chorwacji wyraziło gotowość do zbudowania nowego mostu drogowego w ciągu ulicy Nowoogińskiego.

Europejskie firmy chcą budować nowy most w Bydgoszczy
Teraz z 9 ofert wybranych zostanie 5 najlepszych. Zwycięzcą zostanie firma bądź konsorcjum, które zaoferuje najkorzystniejszą dla miasta cenę. Ostateczne wyniki przetargu poznamy w połowie roku.

Budowa ulicy Ogińskiego w Bydgoszczy na odcinku od ulicy Powstańców Wielkopolskich do ulicy Wojska Polskiego wraz z obiektami inżynierskimi i dojazdami jest największą inwestycją drogową realizowaną w Bydgoszczy. Po zakończeniu projektowania drogowcy ogłosili przetarg na budowę nowej przeprawy przez Brdę.

Projekt współfinansowany jest ze środków pochodzących z Unii Europejskiej

Podobne wiadomości:

Trzeci członek rodziny – Focus Kombi!

auto motor i sport 0000-00-00

BMW X5 – powiew świeżości

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~romek 2010-04-01

a tak apropos jeden silny strzał tira w ta rurę i bedzie problem? Czy nie mozna zastosowac stalowych belek które sa tansze w budowie nia ta potwora z pogietych rur.Kto to akceptuje? człowiek bez wyobrażni

~romek 2010-03-31

wreszcie pierwsze powazne podejscie do rozładowania problemów komunikacyjnych w centrum Bydgoszczy.W tym miescie po okresie rzadów prezydenta Jasiakiewicza który rozpoczał budowę Ronda Grunwaldzkiego zresztą wysoce nieudanego z uwagi na zainstalowanie w samym centrum sygnalizacji swietlnej która skutecznie paralzuje ruch w tym węzle budowanego przez firme Rawex (bez przetargu) czas jakby stanął w miejscu.Trasa "Kamienna zbudowana parę lat temu - pokryty asfaltem stary korytarz linii kolejowej i znowu przez 3 bramki swietlne kompletnei nie przygotowany do nowego ruch.Jest tam równien ładny most zbudowqny metoda nasuwania przez firme Gotowski. Chyba zblizajace sie wybory znowu dadza kopa nieudaczniką

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.