mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Europejskie firmy chcą budować nowy most w Bydgoszczy

Europejskie firmy chcą budować nowy most w Bydgoszczy

Aż 9 firm i konsorcjów z Polski, Hiszpanii, Niemiec, Austrii i Chorwacji wyraziło gotowość do zbudowania nowego mostu drogowego w ciągu ulicy Nowoogińskiego.

Europejskie firmy chcą budować nowy most w Bydgoszczy
Teraz z 9 ofert wybranych zostanie 5 najlepszych. Zwycięzcą zostanie firma bądź konsorcjum, które zaoferuje najkorzystniejszą dla miasta cenę. Ostateczne wyniki przetargu poznamy w połowie roku.

Budowa ulicy Ogińskiego w Bydgoszczy na odcinku od ulicy Powstańców Wielkopolskich do ulicy Wojska Polskiego wraz z obiektami inżynierskimi i dojazdami jest największą inwestycją drogową realizowaną w Bydgoszczy. Po zakończeniu projektowania drogowcy ogłosili przetarg na budowę nowej przeprawy przez Brdę.

Projekt współfinansowany jest ze środków pochodzących z Unii Europejskiej

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

~romek 2010-04-01

a tak apropos jeden silny strzał tira w ta rurę i bedzie problem? Czy nie mozna zastosowac stalowych belek które sa tansze w budowie nia ta potwora z pogietych rur.Kto to akceptuje? człowiek bez wyobrażni

~romek 2010-03-31

wreszcie pierwsze powazne podejscie do rozładowania problemów komunikacyjnych w centrum Bydgoszczy.W tym miescie po okresie rzadów prezydenta Jasiakiewicza który rozpoczał budowę Ronda Grunwaldzkiego zresztą wysoce nieudanego z uwagi na zainstalowanie w samym centrum sygnalizacji swietlnej która skutecznie paralzuje ruch w tym węzle budowanego przez firme Rawex (bez przetargu) czas jakby stanął w miejscu.Trasa "Kamienna zbudowana parę lat temu - pokryty asfaltem stary korytarz linii kolejowej i znowu przez 3 bramki swietlne kompletnei nie przygotowany do nowego ruch.Jest tam równien ładny most zbudowqny metoda nasuwania przez firme Gotowski. Chyba zblizajace sie wybory znowu dadza kopa nieudaczniką

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Simply Clever - Top 5 rozwiązań
Skoda Simply Clever - Top 5 rozwiązań
Skoda słynie ze swoich przemyślanych rozwiązań, które stosuje w nowych autach. Przyjrzeliśmy się im i wybraliśmy 5 najbardziej przydatnych.
Nowy Citroen C3 Nowy Citroen C3