mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Firma z Gdańska zaprojektuje kolejny odcinek Trasy Wschodniej w Toruniu

Firma z Gdańska zaprojektuje kolejny odcinek Trasy Wschodniej w Toruniu

Opracowaniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Nowy przebieg drogi krajowej nr 91-odcinek Trasy Wschodniej od pl. Daszyńskiego do ul. Grudziądzkiej” zajmie się gdańskie Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W postępowaniu ogłoszonym przez toruńskich drogowców, firma złożyła najtańszą ofertę, wyceniając swoje usługi na ponad 2 mln zł.

Firma z Gdańska zaprojektuje kolejny odcinek Trasy Wschodniej w Toruniu
Zawarcie umowy z gdańskim biurem planowane jest na październik. Będzie to możliwe jeśli pozostali uczestnicy postępowania nie złożą odwołania od jego rozstrzygnięcia.

Do zadań zwycięskiej firmy będzie należało m.in. opracowanie wielowariantowej koncepcji wielobranżowej, przygotowanie prezentacji dotyczącej koncepcji wraz z wizualizacjami; przygotowanie materiałów na potrzeby konsultacji społecznych oraz udział w tych konsultacjach, przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów i opracowań dla uzyskania decyzji   o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z  jej uzyskaniem . Do jej zdań będzie należało także opracowanie projektów budowlanych, uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej oraz prowadzenie nadzoru autorskiego w trakcie trwania inwestycji. Wybrane biuro projektowe będzie miało więc za zadanie przygotowanie wszystkich dokumentów wymaganych do rozpoczęcia realizacji inwestycji. Planowany czas zakończenia prac projektowych to 2015 r.
Tematy w artykule: kujawsko-pomorskie

Podobne wiadomości:

Kolejny remont na krajowej 25

Kolejny remont na krajowej 25

Polskie drogi 2015-10-02

Cała S5 w kujawsko-pomorskim ma już umowy

Cała S5 w kujawsko-pomorskim ma już umowy

Polskie drogi 2015-10-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross