mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Firma z Gdańska zaprojektuje kolejny odcinek Trasy Wschodniej w Toruniu

Firma z Gdańska zaprojektuje kolejny odcinek Trasy Wschodniej w Toruniu

Opracowaniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Nowy przebieg drogi krajowej nr 91-odcinek Trasy Wschodniej od pl. Daszyńskiego do ul. Grudziądzkiej” zajmie się gdańskie Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W postępowaniu ogłoszonym przez toruńskich drogowców, firma złożyła najtańszą ofertę, wyceniając swoje usługi na ponad 2 mln zł.

Firma z Gdańska zaprojektuje kolejny odcinek Trasy Wschodniej w Toruniu
Zawarcie umowy z gdańskim biurem planowane jest na październik. Będzie to możliwe jeśli pozostali uczestnicy postępowania nie złożą odwołania od jego rozstrzygnięcia.

Do zadań zwycięskiej firmy będzie należało m.in. opracowanie wielowariantowej koncepcji wielobranżowej, przygotowanie prezentacji dotyczącej koncepcji wraz z wizualizacjami; przygotowanie materiałów na potrzeby konsultacji społecznych oraz udział w tych konsultacjach, przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów i opracowań dla uzyskania decyzji   o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z  jej uzyskaniem . Do jej zdań będzie należało także opracowanie projektów budowlanych, uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej oraz prowadzenie nadzoru autorskiego w trakcie trwania inwestycji. Wybrane biuro projektowe będzie miało więc za zadanie przygotowanie wszystkich dokumentów wymaganych do rozpoczęcia realizacji inwestycji. Planowany czas zakończenia prac projektowych to 2015 r.
Tematy w artykule: kujawsko-pomorskie

Podobne wiadomości:

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Cała S5 w kujawsko-pomorskim ma już umowy

Cała S5 w kujawsko-pomorskim ma już umowy

Polskie drogi 2015-10-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic