mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Firma z Gdańska zaprojektuje kolejny odcinek Trasy Wschodniej w Toruniu

Firma z Gdańska zaprojektuje kolejny odcinek Trasy Wschodniej w Toruniu

Opracowaniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Nowy przebieg drogi krajowej nr 91-odcinek Trasy Wschodniej od pl. Daszyńskiego do ul. Grudziądzkiej” zajmie się gdańskie Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W postępowaniu ogłoszonym przez toruńskich drogowców, firma złożyła najtańszą ofertę, wyceniając swoje usługi na ponad 2 mln zł.

Firma z Gdańska zaprojektuje kolejny odcinek Trasy Wschodniej w Toruniu
Zawarcie umowy z gdańskim biurem planowane jest na październik. Będzie to możliwe jeśli pozostali uczestnicy postępowania nie złożą odwołania od jego rozstrzygnięcia.

Do zadań zwycięskiej firmy będzie należało m.in. opracowanie wielowariantowej koncepcji wielobranżowej, przygotowanie prezentacji dotyczącej koncepcji wraz z wizualizacjami; przygotowanie materiałów na potrzeby konsultacji społecznych oraz udział w tych konsultacjach, przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów i opracowań dla uzyskania decyzji   o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z  jej uzyskaniem . Do jej zdań będzie należało także opracowanie projektów budowlanych, uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej oraz prowadzenie nadzoru autorskiego w trakcie trwania inwestycji. Wybrane biuro projektowe będzie miało więc za zadanie przygotowanie wszystkich dokumentów wymaganych do rozpoczęcia realizacji inwestycji. Planowany czas zakończenia prac projektowych to 2015 r.
Tematy w artykule: kujawsko-pomorskie

Podobne wiadomości:

Cała S5 w kujawsko-pomorskim ma już umowy

Cała S5 w kujawsko-pomorskim ma już umowy

Polskie drogi 2015-10-13

Obwodnica Brodnicy na półmetku

Obwodnica Brodnicy na półmetku

Polskie drogi 2015-08-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?