mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Gotowy odcinek DW 783

Gotowy odcinek DW 783

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował, że 8 stycznia bieżącego roku oddano do użytku zmodernizowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 783. W uroczystości wziął udział wicemarszałek, Roman Ciepiela.

Gotowy odcinek DW 783
Otwarcia zmodernizowanego, ponad kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 783 w Miechowie dokonali wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Roman Ciepiela, burmistrz Miechowa Krzysztof Świerczek, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich Grzegorz Stech oraz radny sejmiku województwa małopolskiego Zbysław Owczarski. Całkowity koszt inwestycji związanej z remontem mocno wyeksploatowanej drogi wyniósł 1,7 mln zł.

Podobne wiadomości:

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Polskie drogi 2017-07-31

Komentuj:

~kpiny 2008-01-11

Obecność tych ludzi świadczy, że naprawdę nie maja czym sie zajmować .

~zalamany 2008-01-11

Paranoja!!! Wicemarszalek specjalnie jedzie zeby uroczyscie oddac do uzytku "ponad kilometrowy" odcinek drogi wojewodzkiej. W cywilizowanym kraju, nawet wzmianka w gazecie by sie nie pojawila na ten temat, bo modernizacja drog jest rzecza normalna i nikt sie tym nie podnieca, a u nas robia z tego sprawe jakby to bylo oddanie A1 na calej dlugosci. Niedlugo wojewodowie beda uroczyscie otwierac, swiezo namalowane przejscia dla pieszych, albo nowy chodnik dlugosci "ponad" 10m przed sklepem Spolem w Pimpidowie Niznym. Smiech na sali!

~człowiek 2008-01-10

Ja bym się wstydził jako urzędnik państwowy,jechać i otwierać 1km modernizowanej drogi.Widocznie każda taka okazja dla władzy jest dobra do zabawy.

~szymbr 2008-01-09

i niestety taniej nie będzie ... koszty budowy dróg ciągle rosną :/

~Michał 2008-01-09

Nieco ponad 1 Km za prawie 2mln zł??? Coś drogi ten odcinek... i krótki

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.