mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Inwestycje w Zarzeczu na Podkarpaciu

Inwestycje w Zarzeczu na Podkarpaciu

W Zarzeczu (powiat niżański, woj. podkarpackie) rozpoczęto kolejną inwestycję komunikacyjną – przebudowę drogi wojewódzkiej nr 858 Zarzecze – Biłgoraj – Zwierzyniec – Szczebrzeszyn. W ramach inwestycji zostaną wykonane dwa zadania. W miejscowości Zarzecze powstanie nowy wiadukt na linią LHS, natomiast w miejscowości Harasiuki zostanie zbudowany nowy most przez rzekę Tanew, w miejscu już istniejącego.

Inwestycje w Zarzeczu na Podkarpaciu
Prace przygotowawcze przy mającym powstać wiadukcie w Zarzeczu rozpoczęto końcem sierpnia br. Budowa mostu w Harasiukach ruszy wiosną przyszłego roku, natomiast jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa mostu tymczasowego, który ma obsługiwać ruch w trakcie trwania robót prowadzonych przy budowie właściwego mostu przez rzekę Tanew.

Całkowity koszt inwestycji to kwota przekraczająca 21 milionów złotych – 85 procent to środki unijne. Na jej wykonanie STRABAG Sp. z o.o. Oddział Południowy Obiektów Mostowych Kraków ma czas do końca października 2013 roku, jednak wykonawca zadeklarował chęć zakończenia inwestycji przed terminem ujętym w harmonogramie.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.