mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Inwestycje w Zarzeczu na Podkarpaciu

Inwestycje w Zarzeczu na Podkarpaciu

W Zarzeczu (powiat niżański, woj. podkarpackie) rozpoczęto kolejną inwestycję komunikacyjną – przebudowę drogi wojewódzkiej nr 858 Zarzecze – Biłgoraj – Zwierzyniec – Szczebrzeszyn. W ramach inwestycji zostaną wykonane dwa zadania. W miejscowości Zarzecze powstanie nowy wiadukt na linią LHS, natomiast w miejscowości Harasiuki zostanie zbudowany nowy most przez rzekę Tanew, w miejscu już istniejącego.

Inwestycje w Zarzeczu na Podkarpaciu
Prace przygotowawcze przy mającym powstać wiadukcie w Zarzeczu rozpoczęto końcem sierpnia br. Budowa mostu w Harasiukach ruszy wiosną przyszłego roku, natomiast jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa mostu tymczasowego, który ma obsługiwać ruch w trakcie trwania robót prowadzonych przy budowie właściwego mostu przez rzekę Tanew.

Całkowity koszt inwestycji to kwota przekraczająca 21 milionów złotych – 85 procent to środki unijne. Na jej wykonanie STRABAG Sp. z o.o. Oddział Południowy Obiektów Mostowych Kraków ma czas do końca października 2013 roku, jednak wykonawca zadeklarował chęć zakończenia inwestycji przed terminem ujętym w harmonogramie.

Podobne wiadomości:

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.