mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Jak dojechać do węzła "Klucz" drogi ekspresowej S3

Jak dojechać do węzła "Klucz" drogi ekspresowej S3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie przedstawiła możliwości dojazdu do węzła "Klucz" drogi S-3, oraz organizację ruchu obowiązującą do czasu otwarcia kolejnego odcinka drogi S-3 do węzła Myślibórz.

Jak dojechać do węzła
Wjazd na otwarty odcinek drogi S-3 Klucz - Pyrzyce od strony Szczecina możliwy jest przez bezkolizyjny węzeł "Klucz" na autostradzie A-6 położony w rejonie szczecińskiego osiedla Klucz - Żydowce. Wjazd od strony Szczecina na autostradę A-6 umożliwiają 4 węzły drogowe. Chcąc dojechać do S-3 przez węzły "Kołbaskowo" i "Radziszewo" należy kierować się na Gdańsk/Świnoujście, natomiast jeżeli wybierzemy węzły Kijewo i Morwowa należy kierować się na Kołbaskowo/Berlin. Mapka poniżej pozwoli wybrać najkorzystniejszą drogę dojazdu do nowej drogi w zależności od miejsca zamieszkania w Szczecinie.

Do czasu otwarcia kolejnego odcinka drogi S-3 od węzła Pyrzyce do węzła Myślibórz (planowane otwarcie wrzesień 2010) odcinek Klucz - Pyrzyce funkcjonuje jako zalecany objazd do Gorzowa Wielkopolskiego. Na udostępnionym dla ruchu odcinku tymczasowo obowiązuje zakaz ruchu pojazdów o nacisku powyżej 8 ton na oś – przypomina GDDKiA oddział w Szczecinie. Drogowcy zachęcają do korzystania z trasy alternatywnej prowadzącej przez Banie, Rów i Myślibórz, która pozwala na całkowite ominięcie Pyrzyc i obciążonego ruchem w okresie wakacyjnym odcinka Pyrzyce - Renice drogi krajowej nr 3.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A6
Audi A6
Cena podstawowa już od: 187 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku - ruszyły prace

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku...

Polskie drogi 2017-01-16

S16 Borki - Mrągowo - jest rozstrzygnięcie przetargu

S16 Borki - Mrągowo - jest rozstrzygnięcie...

Polskie drogi 2017-01-16

Komentuj:

~Szczecinianin 2010-06-26

Skandalicznie nieczytelna mapa. Może potrzebne są dla Dyrekcji jakieś środki z UE na wykonanie mapy. Nie mogę pojąć dlaczego w grupie setek urzędników nie ma nikogo kto nie widzi, że przedstawiona mapa jest mało przydatna.

~romek 2010-06-07

A6 po modernizacji staje sie głównym "ringiem" wokól Szczecina Pamietam lata 60 kiedy autostrada wykorzystywana była jako wygodną trase do nauki jazdy z minimalnym ruchem samochodów.Przebudowa łacznika "Baderstrase" w latach 70 połaczenie z budowana trasa S3 tyko nieznacznie zwiekszyła ruch głownie bulgarskich tirów z pomidorami do Swinoujscia.Jechałem ostatno z Chociwla starą autostradą ,płyty betonowe mimo ze od czasu budowy w 1936 r to bez mała 74 lata zachowały sie w bardzo dobrym stanie.Studenci Politechniki powinni przyjezdzac i ogladac czy warto budowac trasy betonowe - na pewno.Kraj taki jak Polska nie stac na ciągłe łatanie dróg. A6 czeka na swój czas

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.