mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Jak dojechać do węzła "Klucz" drogi ekspresowej S3

Jak dojechać do węzła "Klucz" drogi ekspresowej S3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie przedstawiła możliwości dojazdu do węzła "Klucz" drogi S-3, oraz organizację ruchu obowiązującą do czasu otwarcia kolejnego odcinka drogi S-3 do węzła Myślibórz.

Jak dojechać do węzła
Wjazd na otwarty odcinek drogi S-3 Klucz - Pyrzyce od strony Szczecina możliwy jest przez bezkolizyjny węzeł "Klucz" na autostradzie A-6 położony w rejonie szczecińskiego osiedla Klucz - Żydowce. Wjazd od strony Szczecina na autostradę A-6 umożliwiają 4 węzły drogowe. Chcąc dojechać do S-3 przez węzły "Kołbaskowo" i "Radziszewo" należy kierować się na Gdańsk/Świnoujście, natomiast jeżeli wybierzemy węzły Kijewo i Morwowa należy kierować się na Kołbaskowo/Berlin. Mapka poniżej pozwoli wybrać najkorzystniejszą drogę dojazdu do nowej drogi w zależności od miejsca zamieszkania w Szczecinie.

Do czasu otwarcia kolejnego odcinka drogi S-3 od węzła Pyrzyce do węzła Myślibórz (planowane otwarcie wrzesień 2010) odcinek Klucz - Pyrzyce funkcjonuje jako zalecany objazd do Gorzowa Wielkopolskiego. Na udostępnionym dla ruchu odcinku tymczasowo obowiązuje zakaz ruchu pojazdów o nacisku powyżej 8 ton na oś – przypomina GDDKiA oddział w Szczecinie. Drogowcy zachęcają do korzystania z trasy alternatywnej prowadzącej przez Banie, Rów i Myślibórz, która pozwala na całkowite ominięcie Pyrzyc i obciążonego ruchem w okresie wakacyjnym odcinka Pyrzyce - Renice drogi krajowej nr 3.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A6
Audi A6
Cena podstawowa już od: 187 600 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Komentuj:

~Szczecinianin 2010-06-26

Skandalicznie nieczytelna mapa. Może potrzebne są dla Dyrekcji jakieś środki z UE na wykonanie mapy. Nie mogę pojąć dlaczego w grupie setek urzędników nie ma nikogo kto nie widzi, że przedstawiona mapa jest mało przydatna.

~romek 2010-06-07

A6 po modernizacji staje sie głównym "ringiem" wokól Szczecina Pamietam lata 60 kiedy autostrada wykorzystywana była jako wygodną trase do nauki jazdy z minimalnym ruchem samochodów.Przebudowa łacznika "Baderstrase" w latach 70 połaczenie z budowana trasa S3 tyko nieznacznie zwiekszyła ruch głownie bulgarskich tirów z pomidorami do Swinoujscia.Jechałem ostatno z Chociwla starą autostradą ,płyty betonowe mimo ze od czasu budowy w 1936 r to bez mała 74 lata zachowały sie w bardzo dobrym stanie.Studenci Politechniki powinni przyjezdzac i ogladac czy warto budowac trasy betonowe - na pewno.Kraj taki jak Polska nie stac na ciągłe łatanie dróg. A6 czeka na swój czas

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.