mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Jest umowa na DW 765 odcinek Staszów - Osiek wraz z obwodnicą

Jest umowa na DW 765 odcinek Staszów - Osiek wraz z obwodnicą

W dniu 11 lutego 2013 r odbyło się uroczyste podpisanie umowy na rozbudowę DW 765 na odcinku Staszów - Osiek w województwie świętokrzyskim.

Jest umowa na DW 765 odcinek Staszów - Osiek wraz z obwodnicą
Pierwszy etap, zakończony jesienią 2012 roku, rozbudowy drogi wojewódzkiej DW 765 obejmował odcinek Chmielnik - Staszów. Zadanie pod nazwą "Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 765 na odcinku Staszów - Osiek" pozwoli na ukończenie rozbudowy całej drogi wojewódzkiej 765 Chmielnik - Osiek.


Inwestycja, w ramach której miedzy innymi zostanie: wykonana rozbudowa DW 765 na odcinku 17,5 km, zaprojektowana i wybudowana obwodnica Osiek, wybudowany ciąg pieszy do skrzyżowania z drogą do "Golejowa" będzie realizowana z funduszy Programu Operacyjnego "Rozwój Polski Wschodniej" i jej wartość wyniesie około 32 mln zł.

Termin wykonania inwestycji został ustalony na koniec października 2014 roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że już od poniedziałku można korzystać z nowej usługi w ramach systemu Historia Pojazdu. Funkcjonalność rozszerzono o zagraniczne samochody, które do tej pory nie były ujęte w Centralnej Ewidencji Pojazdów, a pojawiły się w ofertach sprzedaży.