mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Jeszcze większe utrudnienia na obwodnicy Krakowa

Jeszcze większe utrudnienia na obwodnicy Krakowa

Od poniedziałku jedynie 4,5 km odcinek na modernizowanym fragmencie autostrady A4 pozostanie bez utrudnień: jadąc z Balic do Opatkowic - zaczynać się będzie przed węzłem Tynieckim, a kończyć przed węzłem Sidzina. Na tym odcinku będzie obowiązywać - jak dotychczas - ograniczenie prędkości do 100 km/h.

Od poniedziałku 16 kwietnia kierowców podróżujących autostradową obwodnicą Krakowa czekają większe niż dotychczas utrudnienia. Oprócz zamknięcia jednej jezdni na odcinku 7,0 km pomiędzy węzłami Balice I i Tynieckim, które trwa od 11 kwietnia, drogowcy będą zamykać na kilkusetmetrowych odcinkach lewe pasy obydwu jezdni pomiędzy węzłami Sidzina i Opatkowickim (5,5 km). Utrudnienie jest związane z wykonywaniem przełączek w pasie rozdziału, co potrwa do 27 kwietnia br. Na odcinkach prowadzenia prac obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h oraz zakaz wyprzedzania - informuje Magdalena Chacaga z GDDKiA O/Kraków.

Z powodu prowadzonych prac może ulec wydłużeniu czas dojazdu do lotniska w Balicach, więc apelujemy do turystów by uwzględnili ten fakt w planowanym harmonogramie podróży - dodaje Magdalena Chacaga.

Przeczytaj także:

Utrudnienia na autostradowej obwodnicy Krakowa (2007-04-11)

 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Polskie drogi 2017-09-07

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pepsi zamawia ciężarówki Tesli
Pepsi zamawia ciężarówki Tesli
Amerykański koncern spożywczy inwestuje w nowy pomysł Elona Muska - autonomiczną ciężarówkę Tesla Semi. PepsiCo zamówiło 100 egzemplarzy, które pozwolą ograniczyć emisję gazów cieplarnianych w łańcuchu dostaw.