mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Kielce: Most Herbski w rozbiórce

Kielce: Most Herbski w rozbiórce

W Kielcach ruszyły prace przy remoncie "Mostu Herbskiego". W związku z inwestycją od 15 września nastąpiło zamknięcie ul. 1- go Maja na odcinku od skrzyżowania z ul. Herbską
do skrzyżowania z ul. Pawią. Termin zakończenia robót planowany jest koniec sierpnia 2010r.

Kielce: Most Herbski w rozbiórce
Umowa na realizację inwestycji została podpisana pomiędzy Miejskim Zarządem Dróg a wykonawcą - firmą MOTA - ENGIL Polska S.A. z Krakowa. Koszt inwestycji wyniesie blisko 13,5 mln. złotych. Przedstawiciele MOTA - ENGIL Polska poinformowali, że prace rozbiórkowe Mostu Herbskiego zostaną przeprowadzone do końca października br.Na czas przebudowy obowiązują objazdy.

Podobne wiadomości:

S7 Kraków - Warszawa: uruchomiono kolejny odcinek

S7 Kraków - Warszawa: uruchomiono kolejny...

Polskie drogi 2017-07-13

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Komentuj:

~giga 2009-09-23

Katastrofa dla kierowców. Po Kielcach szybciej porusza się skuterem i rowerem niż autem. Zaparkowanie w starym centrum graniczy z cudem na który czekać należy 40 minut. Moda na terenówki i vany tarasujące drogi w mieście nie wzbudza niepokoju władz miasta. Auta w mieście w ciągu miesiąca emitują tyle CO2 ile małe państwo arabskie w ciągu całego roku. Mieszkańcy to wdychają. Urząd Prezydenta wzywam do radykalnych działań dla polepszenia jakości życia pieszych i kierowców.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
Nowe MINI Countryman kusi stylowym wyglądem, oferuje komfortowe warunki podróżowania, a do tego nie boi się wyjechać poza asfalt. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze skrywa w sobie największy model w rodzinie.
Mini Countryman Mini Countryman