mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Kierowców czekają utrudnienia w Łomży

Kierowców czekają utrudnienia w Łomży

7 lipca rozpoczęła się przebudowa drogi krajowej nr 61 i DK63 w Łomży w ciągu ulicy Wojska Polskiego i ronda T. Kościuszki. Prowadzony remont będzie wiązał się z dużymi utrudnieniami w ruchu.

Kierowców czekają utrudnienia w Łomży
Pierwsze prace drogowcy z firmy BIK Projekt będą wykonywali na wewnętrznej jezdni ronda. Cały ruch w tym czasie zostanie skierowany na jego zewnętrzny pas. Po wykonaniu tych robót ruch zostanie przeniesiony na wewnętrzną jezdnię, zaś remont będzie prowadzony na zewnętrznym pasie. W obu przypadkach wjazdy i zjazdy ze wszystkich dróg dojazdowych zostaną zachowane. Jedynie na czas rozkładania mas bitumicznych, najpierw na 2 dni zamknięte zostaną wloty na rondo z Alei Legionów (proponowany objazd ulicami Polową i Wojska Polskiego), ul. Długiej i Rządowej (zachowana zostanie możliwość skrętu w ul. Zjazd), zaś cały ruch będzie odbywał się dwukierunkowo po części ronda od strony ul. Pięknej. Następnie, również na okres 2 dni, zamknięty zostanie wlot na rondo z ulicy Pięknej, zaś cały ruch zostanie przeniesiony na odcinek ronda od strony starego miasta.

Prawdopodobnie w ostatnim tygodniu lipca, już po zakończeniu wszystkich prac na rondzie Kościuszki, rozpocznie się remont 600-metrowego odcinka ul. Wojska Polskiego. Zostanie on podzielony na maksymalnie 200-metrowe fragmenty, gdzie prace będą prowadzone na jednej jezdni, zaś ruch wahadłowo będzie odbywał się po drugim pasie i będzie sterowany ręcznie lub za pomocą sygnalizacji świetlnej. Tutaj prace potrwają do końca sierpnia.

Podobne wiadomości:

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie budową

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie...

Polskie drogi 2016-07-15

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Światowe Dni Młodzieży – utrudnienia w ruchu

Polskie drogi 2016-07-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.