Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Kolejne 2 kamienie milowe A1 osiągnięte

Kolejne 2 kamienie milowe A1 osiągnięte

Zakończenie budowy dwóch wiaduktów drogowych w okolicach Włocławka oraz osiągnięcie wymaganego wykonania finansowego robót, pozwoliło wykonawcy w minionym tygodniu uzyskać kolejne dwa kamienie milowe autostrady A1 od Czerniewic do Kowala.

Kolejne 2 kamienie milowe  A1 osiągnięte
Tym samym na III odcinku budowy zrealizowano zestaw zadań, które zgodnie z kontraktem miały zostać wykonane do początku października br. - czytamy w kolejnym raporcie z A1 od Czerniewic do Kowala

W okresie od 4 do 10 października wykonawca ułożył kolejnych 14 km warstwy ścieralnej i ponad 7 km wiążącej. Na wszystkich odcinkach budowanej autostrady pracowało średnio 1900 osób i 750 maszyn budowlanych a prace prowadzono na 44 obiektach mostowych.Prowadzono dalsze prace na trasie głównej i roboty branżowe związane z wykonywaniem robót ziemnych, uzupełnianiem warstw nasypów a także wykonywaniem rowów odwadniających. Prowadzono też dalsze roboty na obiektach mostowych. Naprawiano drogi technologiczne i kontynuowano prace energetyczne, teletechniczne a także wodociągowe. Kontynuowano pomiary laboratoryjne i geodezyjne na wykonanych odcinkach robót i na obiektach inżynierskich. Jakość wszystkich prace prowadzonych na budowie jest nadzorowana w sposób ciągły przez Laboratorium drogowe GDDKiA, które tygodniowo wykonuje ponad 100 badań próbek pobranych z terenu budowy. W tym tygodniu rozpocznie się pierwsze malowanie oznakowania poziomego - informuje GDDKiA.
Tematy w artykule: autostrady

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Rząd ma nowy plan na drogi ekspresowe

Rząd ma nowy plan na drogi ekspresowe

Polskie drogi 2016-05-20

Komentuj:

~Ja i mój klekot 2013-10-21

Kamienie milowe ,ble ,K.a .ble,b le ..Nas kierowców interesują nie k... jakieś wasze kamienie tylko kiedy fizycznie będziemy popierd..ć po A1,i do kiedy nie bedzie bramek opłat i krokodyli.To nas interesuje a kamienie to Wiecie gdzie możecie se wsadzic

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ferrari F12 od Bengala Design
Ferrari F12 od Bengala Design
Ferrari F12 to motoryzacyjne dzieło sztuki. Firma Bengala Automotive Design, pochodząca z Hiszpanii, postanowiła przedstawić własną interpretację tego modelu. Oto potwór o nazwie F12 Caballeria.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj