mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Kolejne warstwy nawierzchni na A1

Kolejne warstwy nawierzchni na A1

W minionym tygodniu na budowanej autostradzie A1 ułożono kolejnych 12 km warstwy wiążącej a prace prowadzono na 44 obiektach mostowych. Na wszystkich odcinkach autostrady pracowało dziennie ponad 1700 osób i 750 maszyn budowlanych.

Kolejne warstwy nawierzchni na A1
W ciągu minionego tygodnia Wykonawca autostrady A1 z Czerniewic do Kowala prowadził dalsze prace na trasie głównej i roboty branżowe związane z wykonywaniem robót ziemnych, uzupełnianiem warstw nasypów a także wykonywaniem rowów odwadniających. Kontynuowano prace na MOP-ach Otłoczyn, Machnacz, Ludwinowo, Kałęczynek i a także SPO Czerniewice, Odolion, Brzezie i Pikutkowo. Naprawiano drogi technologiczne i kontynuowano prace energetyczne, teletechniczne a także wodociągowe. Kontynuowane są również inspekcje nadzoru przyrodniczego - informuje w raporcie  GDDKiA.

Z uwagi na występujące w tygodniu intensywne opady deszczu odwołano niektóre prace m.in.: układanie warstw nawierzchni, prace tynkarskie, ziemne i niektóre prace przy obiektach mostowych. Większych zniszczeń na terenie budowy nie odnotowano więc wszystkie prace na odcinkach mogły być kontynuowane.

W tym tygodniu wykonawca planuje dalsze roboty ziemne, uzupełnianie warstw nasypów, wykonywanie warstwy podbudowy bitumicznej, prace energetyczne, teletechniczne i wodociągowe a także prace przy obiektach inżynierskich i kubaturowych.
Tematy w artykule: kujawsko-pomorskie

Podobne wiadomości:

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Kolejny remont na krajowej 25

Kolejny remont na krajowej 25

Polskie drogi 2015-10-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.