mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Kolejny etap obwodnicy Piotrkowa zgodnie z planem

Kolejny etap obwodnicy Piotrkowa zgodnie z planem

Zgodnie z planem przebiegają prace związane z budową trzeciego odcinka obwodnicy N-S w Piotrkowie Trybunalskim. Odcinek połączy ulicę Słowackiego z projektowanym przedłużeniem ulicy Modrzewskiego.

Kolejny etap obwodnicy Piotrkowa zgodnie z planem
W ramach inwestycji powstanie blisko 500-metrowy odcinek jezdni wraz z chodnikiem i ścieżką rowerową. Projektowana ulica będzie posiadać dwie jezdnie o szerokości 7 metrów, które stopniowo ulegną zwężeniu w jedną jezdnię dwupasmową.

Dzięki tej inwestycji ruch samochodowy w rejonie ulic Słowackiego, Modrzewskiego, Kostromskiej i okolicy galerii handlowej Focus Mall będzie odbywał się płynniej.

Prace budowlane wykonuje piotrkowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „PEUK” S.A. Inwestycja będzie kosztowała miejski budżet ponad 2,6 mln zł. Zgodnie z zapisami umowy termin zakończenia prac mija z końcem września b.r.

W przyszłości odcinek ten będzie przedłużony do ulicy Twardosławickiej i dalej w kierunku północno-wschodnim.

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Komentuj:

~blondloczek1 2011-08-08

"Jotgie" nie kompromituj się. Twój złośliwy i lakoniczny wpis świadczy, iż nie interesujesz się drogownictwem i nie śledzisz placu budów. Na przyszłość wyzbądź się prymitywnego politykowania i wtrąć więcej merytoryki.

Jotgie 2011-08-06

No cóż, brak informacji poważnych o autostradach i ekspresówka więc pisze się o 500 metrowym odcinku w Piotrkowie Tryb.! A u mnie na wsi wyremontowano 3 km krajówki (wyspy, chodniki, jezdnia, sygnalizacja) ale w Waszym serwisie nawet o tym wzmianki nie było!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.