mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Kolejny etap obwodnicy Piotrkowa zgodnie z planem

Kolejny etap obwodnicy Piotrkowa zgodnie z planem

Zgodnie z planem przebiegają prace związane z budową trzeciego odcinka obwodnicy N-S w Piotrkowie Trybunalskim. Odcinek połączy ulicę Słowackiego z projektowanym przedłużeniem ulicy Modrzewskiego.

Kolejny etap obwodnicy Piotrkowa zgodnie z planem
W ramach inwestycji powstanie blisko 500-metrowy odcinek jezdni wraz z chodnikiem i ścieżką rowerową. Projektowana ulica będzie posiadać dwie jezdnie o szerokości 7 metrów, które stopniowo ulegną zwężeniu w jedną jezdnię dwupasmową.

Dzięki tej inwestycji ruch samochodowy w rejonie ulic Słowackiego, Modrzewskiego, Kostromskiej i okolicy galerii handlowej Focus Mall będzie odbywał się płynniej.

Prace budowlane wykonuje piotrkowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „PEUK” S.A. Inwestycja będzie kosztowała miejski budżet ponad 2,6 mln zł. Zgodnie z zapisami umowy termin zakończenia prac mija z końcem września b.r.

W przyszłości odcinek ten będzie przedłużony do ulicy Twardosławickiej i dalej w kierunku północno-wschodnim.

Podobne wiadomości:

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

Polskie drogi 2017-05-09

Komentuj:

~blondloczek1 2011-08-08

"Jotgie" nie kompromituj się. Twój złośliwy i lakoniczny wpis świadczy, iż nie interesujesz się drogownictwem i nie śledzisz placu budów. Na przyszłość wyzbądź się prymitywnego politykowania i wtrąć więcej merytoryki.

Jotgie 2011-08-06

No cóż, brak informacji poważnych o autostradach i ekspresówka więc pisze się o 500 metrowym odcinku w Piotrkowie Tryb.! A u mnie na wsi wyremontowano 3 km krajówki (wyspy, chodniki, jezdnia, sygnalizacja) ale w Waszym serwisie nawet o tym wzmianki nie było!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.