mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko ?Krzyż

Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko ?Krzyż

Znani są już wykonawcy kolejnych odcinków autostrady A4: Brzesko – Wierzchosławice oraz Wierzchosławice – Krzyż. Budowa autostrady A4 na obydwóch odcinkach do węzła Krzyż będzie trwała 2 lata.

Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko ?Krzyż
Według komisji przetargowej krakowskiego oddziału GDDKiA najkorzystniejszą ofertę na budowę trasy z Brzeska do Wierzchosławic złożyło konsorcjum firm: NDI SA z Warszawy oraz SB Granit SA- Skopje. Cena ofertowa budowy autostrady o długości 20,8 km to ponad 622,5 mln zł. W postępowaniu odrzucono dwie oferty (konsorcjum POLDiM SA & Partnerzy oraz konsorcjum Alpine Stavebni Spolecnost CZ, s.r.o. & Partnerzy), gdyż ich treść nie odpowiadała treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Natomiast najkorzystniejszą ofertę na budowę odcinka Wierzchosławice-Krzyż o długości 13,0 km złożyła hiszpańska firma Dragados SA. Zaproponowała ona cenę ponad 542,8 mln zł. W postępowaniu odrzucono jedną ofertę, złożoną przez konsorcjum Strabag Sp. z o.o & Partnerzy, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Jeśli w ciągu najbliższych 10 dni nie wpłyną protesty ze strony innych oferentów, wówczas wyniki przetargu zostaną przesłane do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych do kontroli uprzedniej. Prezes UZP maksymalnie w ciągu 30 dni powinien zatwierdzić wyniki, co umożliwi podpisanie umów z wykonawcami.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Polskie drogi 2018-02-07

Audi A4 na ogromnych kołach!

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~dpl1000 2009-12-03

Nie chcialbym tutaj nikomu umniejszyc ale dla mnie Dragados to symbol niesolidnosci i opoznien np odcinki zakopianki czy A4.Bede bardzo zdziwiony,jesli oddadza wszystko w teminie,a chcialbym sie zdziwic.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.