mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko ?Krzyż

Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko ?Krzyż

Znani są już wykonawcy kolejnych odcinków autostrady A4: Brzesko – Wierzchosławice oraz Wierzchosławice – Krzyż. Budowa autostrady A4 na obydwóch odcinkach do węzła Krzyż będzie trwała 2 lata.

Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko ?Krzyż
Według komisji przetargowej krakowskiego oddziału GDDKiA najkorzystniejszą ofertę na budowę trasy z Brzeska do Wierzchosławic złożyło konsorcjum firm: NDI SA z Warszawy oraz SB Granit SA- Skopje. Cena ofertowa budowy autostrady o długości 20,8 km to ponad 622,5 mln zł. W postępowaniu odrzucono dwie oferty (konsorcjum POLDiM SA & Partnerzy oraz konsorcjum Alpine Stavebni Spolecnost CZ, s.r.o. & Partnerzy), gdyż ich treść nie odpowiadała treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Natomiast najkorzystniejszą ofertę na budowę odcinka Wierzchosławice-Krzyż o długości 13,0 km złożyła hiszpańska firma Dragados SA. Zaproponowała ona cenę ponad 542,8 mln zł. W postępowaniu odrzucono jedną ofertę, złożoną przez konsorcjum Strabag Sp. z o.o & Partnerzy, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Jeśli w ciągu najbliższych 10 dni nie wpłyną protesty ze strony innych oferentów, wówczas wyniki przetargu zostaną przesłane do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych do kontroli uprzedniej. Prezes UZP maksymalnie w ciągu 30 dni powinien zatwierdzić wyniki, co umożliwi podpisanie umów z wykonawcami.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 132 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

Polskie drogi 2017-01-16

Wszystkie autostrady w Polsce będą płatne!

Wszystkie autostrady w Polsce będą płatne!

Polskie drogi 2016-12-21

Komentuj:

~dpl1000 2009-12-03

Nie chcialbym tutaj nikomu umniejszyc ale dla mnie Dragados to symbol niesolidnosci i opoznien np odcinki zakopianki czy A4.Bede bardzo zdziwiony,jesli oddadza wszystko w teminie,a chcialbym sie zdziwic.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie żyje John Surtees
Nie żyje John Surtees
Wczoraj w wieku 83 lat zmarł legendarny kierowca wyścigowy, John Surtees. To jedyny człowiek na świecie, który wygrał mistrzostwo F1 i motocyklowe GP.