mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko ?Krzyż

Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko ?Krzyż

Znani są już wykonawcy kolejnych odcinków autostrady A4: Brzesko – Wierzchosławice oraz Wierzchosławice – Krzyż. Budowa autostrady A4 na obydwóch odcinkach do węzła Krzyż będzie trwała 2 lata.

Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko ?Krzyż
Według komisji przetargowej krakowskiego oddziału GDDKiA najkorzystniejszą ofertę na budowę trasy z Brzeska do Wierzchosławic złożyło konsorcjum firm: NDI SA z Warszawy oraz SB Granit SA- Skopje. Cena ofertowa budowy autostrady o długości 20,8 km to ponad 622,5 mln zł. W postępowaniu odrzucono dwie oferty (konsorcjum POLDiM SA & Partnerzy oraz konsorcjum Alpine Stavebni Spolecnost CZ, s.r.o. & Partnerzy), gdyż ich treść nie odpowiadała treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Natomiast najkorzystniejszą ofertę na budowę odcinka Wierzchosławice-Krzyż o długości 13,0 km złożyła hiszpańska firma Dragados SA. Zaproponowała ona cenę ponad 542,8 mln zł. W postępowaniu odrzucono jedną ofertę, złożoną przez konsorcjum Strabag Sp. z o.o & Partnerzy, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Jeśli w ciągu najbliższych 10 dni nie wpłyną protesty ze strony innych oferentów, wówczas wyniki przetargu zostaną przesłane do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych do kontroli uprzedniej. Prezes UZP maksymalnie w ciągu 30 dni powinien zatwierdzić wyniki, co umożliwi podpisanie umów z wykonawcami.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Polskie drogi 2018-02-07

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

Komentuj:

~dpl1000 2009-12-03

Nie chcialbym tutaj nikomu umniejszyc ale dla mnie Dragados to symbol niesolidnosci i opoznien np odcinki zakopianki czy A4.Bede bardzo zdziwiony,jesli oddadza wszystko w teminie,a chcialbym sie zdziwic.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.