Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Koniec objazdów w Poroninie

Koniec objazdów w Poroninie

Od dzisiaj, tj 10 listopada, planowane jest  przywrócenie ruchu na Zakopiance w Poroninie. Na początku września została zamknięta DK 47  na odcinku 1800 metrów, na granicy miejscowości Biały Dunajec i Poronin. Ruch poprowadzono objazdem, drogą gminną przez Biały Dunajec i Poronin oraz fragmentem drogi wojewódzkiej.

Koniec objazdów w Poroninie
Remontowano dwa mosty na potokach Dorulowy i Skupinów. Obydwa mosty były w stanie awaryjnym, zostały podmyte w czasie ubiegłorocznej powodzi. Wymieniane były płyty pomostu i wyposażenie mostów ( barierki, krawężniki, chodniki ) oraz wyremontowane przyczółki. Wymieniona została również nawierzchnia pomiędzy mostami. Koszt inwestycji wynosi ok. 3 mln zł, pieniądze pochodzą ze środków na usuwanie skutków powodzi.

Ukończenie inwestycji planowane było do 15 listopada, jednak prace na drodze dobiegają końca i dlatego możliwe jest zlikwidowanie utrudnień wcześniej. Trwają jeszcze prace w korytach potoków, ale nie mają one już wpływu na ruch, na Zakopiance - informuje GDDKiA w Krakowie.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
AMG zbuduje nowego Mercedesa SL
AMG zbuduje nowego Mercedesa SL
Już za kilka lat na rynku pojawi się kolejna odsłona Mercedesa SL. Największy roadster od producenta samochodów w gwiazdą zostanie tym razem zaprojektowany przez ekipę z Affalterbach.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj