mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Koniec objazdu ale nie utrudnień

Koniec objazdu ale nie utrudnień

W dniu 20 grudnia przywrócono ruch na drodze krajowej nr 7 na odcinku Nowy Dwór Gdański - Kazimierzowo. Tym samym zakończył się trwający od 29 czerwca br. objazd przez Marzęcino i Kępki. Na pozostałych odcinkach krajowej siódemki Nowy Dwór Gdański – Jazowa prace są kontynuowane.

Koniec objazdu ale nie utrudnień

Na otwartym do ruchu odcinku drogi występują jednak nadal następujące utrudnienia:

  • Skrzyżowanie w Nowym Dworze Gdańskim: Ze względu na trwającą budową węzła dwupoziomowego  funkcjonuje tymczasowe skrzyżowanie typu rondo oraz dwa objazdy o łącznej długości 400 m - (planowany termin zakończenia budowy - listopad 2007 r.)
  • Most nad rzeką Tugą i nad drogą krajową nr 55 w Nowym Dworze Gd. : Lokalne zawężenie szerokości drogi ze względu na ustawione na poboczach tymczasowe bariery betonowe.
  • Skrzyżowanie w Kmiecinie: Ze względu na budowę wiaduktu nad drogą krajową nr 7 w ciągu drogi powiatowej wybudowana została tymczasowa droga objazdowa o długości około 300 m - (planowany termin zakończenia budowy - listopad 2007 r.)
  • Most nad rzeką Nogat w Jazowej : Lokalne zawężenie szerokości drogi ze względu na ustawione na poboczach tymczasowe bariery betonowe.

Całkowity termin zakończenia prac wykończeniowych na odcinku Nowy Dwór Gdański – Jazowa wyznaczony jest na koniec czerwca 2007 r. Z kolei termin zakończenia prac związanych z budową dwupoziomowego węzła drogi krajowej nr 7 z drogą krajową nr 55 i wojewódzką nr 502 w m. Nowy Dwór Gdański wraz z budową drugiej jezdni w obszarze węzła, a także budowa wiaduktu nad drogą nr 7 w m. Kmiecin wyznaczony jest na koniec listopada 2007 r.

Przeczytaj także:

Prace na siódemce Jazowa-Elbląg (2006-08-31)

Berlinka: Elbląg - Grzechotki umowa podpisana (2006-11-08)

Kolejny fragment 'siódemki' (2006-05-24)

Elbląg z nowym węzłem (2005-08-31)

 


Podobne wiadomości:

Obwodnica Kościerzyny już otwarta

Obwodnica Kościerzyny już otwarta

Polskie drogi 2017-10-02

S6 z Ustronia sięgnie po Koszalin

S6 z Ustronia sięgnie po Koszalin

Polskie drogi 2015-11-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Renault i Greenway – 15 tys. km darmowej podróży
Renault i Greenway – 15 tys. km darmowej podróży
Renault Polska rozpoczęło współpracę z firmą GreenWay Polska. Dzięki niej osoby, które zakupią samochód elektryczny Renault, otrzymają kartę umożliwiającą darmowe ładowanie. Ładowanie ze specjalną kartą będzie możliwe na stacjach GreenWay rozmieszczonych w całej Polsce.