mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Koniec remontów na A4

Koniec remontów na A4

Zakończyły się uciążliwe dla kierowców prace modernizacyjno-remontowe na płatnym odcinku autostrady A4 Katowice – Kraków. Inwestycja zrealizowana została na ponad 2 miesiące przed założonym terminem styczniowym – informuje koncesjonariusz - Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

Koniec remontów na A4
26 listopada br. oddano do użytku ostatni remontowany obiekt: łącznicę Kraków-Trzebinia na Węźle Chrzanów I, ale remont głównej jezdni autostrady zakończono już miesiąc temu.

- Finał prac modernizacyjno-remontowych oznacza, że nie napotykają już Państwo na trasie zwężeń czy wyłączeń pasów jezdni. Ruch na autostradzie jest zatem bardziej płynny, a dzięki zakończonej kompleksowej wymianie nawierzchni na całym 61-kilometrowym odcinku, także znacznie bezpieczniejszy – zapewniają przedstawiciele firmy Autostrada Małopolska S.A.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje...

Polskie drogi 2017-12-01

Audi A4 na ogromnych kołach!

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~bla 2009-12-01

obesrwator: czyli uważasz, że jedyną alternatywą dla płatnej autostrady jest bezpłatna autostrada lub ekspresówka? LOL, od kiedy to jesteśmy takim bogatym krajem? Zresztą polskie prawo mówi tylko tyle, że alternatywą dla płatnej autostrady musi być droga krajowa. To jest bardzo proste i sensowne podejście: chcesz szybko - płacisz, chesz darmowo - jedziesz wolniej.

~obserwator 2009-11-30

Narazie nie ma żadnych równoległych (alternatywnych) dróg do polskich autostrad. Bo drogą alterantywna do płatnej autostrady można nazwać tylko bezpłatną drogęz bezkolizyjnymi skrzyżowaniami. A to że w Polsce wszyscy się pchają na bramki, jak a A4 w remoncie to tylko tyle, że to dziki kraj z głupimi ludźmi.Każdy kto pomieszka trochę za granicą i pojeździ po tamtejszych drogach dostaje spazmów, czytając debilne komentarze ludzi, słuchając polityków i "szpecjalistów" Z drogami jesteśmy w czarnej dupie moi drodzy... i nie chodzi tylko o drogi szybiego ruchu, ale przede wszystkim o jakość dróg w miastach.

~bla 2009-11-27

rany, ale wy pomstujecie, macie drogi równoległe, macie drogę przez Olkusz, ile razy tam jadę to ruch jest taki sobie. Nie chcecie płacić to nie jeźdźcie tam. Akurat ten odcinek ma kilka alternatyw. Prawda jest taka, że pomimo tych "horrendalnych" opłat i konieczności stania na bramkach w szczycie nawet jak były remonty to jakoś mnóstwo kierowców się pchało i nadal pcha na tą znienawidzoną autostradę.

~Krisss 2009-11-27

realista - we Wloszech czy Francji myto za przejazd autostrada jest wyższe, ale polskie autostrady są chyba najdrozsze w Europie w stosunku do zarobków ludzi. Polscy kierowcy nie zarabiają średnio 2 tys. euro jak Francuzi.

~djm 2009-11-27

o kurde, ale nowina, aż nie wierze

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.