mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Kontynuacja budowy A4 Brzesko – Wierzchosławice przypieczętowana

Kontynuacja budowy A4 Brzesko – Wierzchosławice przypieczętowana

Została podpisana umowa na kontynuację budowy autostrady A4 na odcinku Brzesko – Wierzchosławice (woj. małopolskie). W czwartek 29 września planowane jest przekazanie placu budowy wykonawcy. Budowa zostanie zrealizowana w terminie 15 miesięcy. Do czasu realizacji wlicza się również okresy zimowe.

Kontynuacja budowy A4 Brzesko – Wierzchosławice przypieczętowana
W dniu 02.09.2011r., jako najkorzystniejszą wybrano ofertę złożoną przez Konsorcjum: Heilit + Woerner Budowlana Sp z o.o., Strabag Sp. z o.o., Poldim Spółka Akcyjna, Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB – PODBESKIDZIE Sp. z o.o., za cenę ofertową: ponad 641,7 mln złotych.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na kontynuacji budowy 21 km odcinka autostrady A4 Brzesko – Wierzchosławice. Zadanie obejmuje kontynuację robót budowlanych przerwanych w marcu 2011r. Podstawą wykonania zadania jest Dokumentacja Bazowa. Stan zaawansowania robót określa Dokumentacja Różnicowa, opracowana w oparciu o inwentaryzację robót. Dokumentacja Różnicowa precyzuje zakres i ilość robót wykonanych do chwili przerwania robót oraz określa zakres i ilość robót koniecznych do wykonania pełnego produktu końcowego zgodnie z Dokumentacją Bazową.

Zakres robót budowlanych obejmuje:

- kontynuację budowy odcinka autostrady o długości ok. 21 km o przekroju poprzecznym 2 x 2 pasy ruchu + pas awaryjny i parametrach technicznych drogi klasy A;
- kontynuację budowy bezkolizyjnego węzła autostradowego „Wierzchosławice”
- kontynuację budowy obiektów inżynierskich (mosty, wiadukty drogowe i autostradowe),
- kontynuację budowy przekładek urządzeń obcych oraz budowy infrastruktury technicznej powiązanej z funkcjonowaniem autostrady,
- kontynuację budowy Miejsc Obsługi Podróżnych: MOP I Mokrzyska oraz MOP I Bagno

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Audi A4 – świeży lifting

auto motor i sport 0000-00-00

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

Komentuj:

~Kot_Sylwester 2011-09-30

Bardzo dobra wiadomość - teraz szybko przejąć plac i ruszyć z budową. Trzymam kciuki aby jak najdłużej utrzymała się sprzyjająca pogoda :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross