mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Kraków: remont przy Bagateli rozpoczęty

Kraków: remont przy Bagateli rozpoczęty

Trwa remont skrzyżowania przy teatrze Bagatela w Krakowie. W pierwszym etapie, który potrwa do 27 kwietnia, z ruchu tramwajowego wyłączna będzie relacja ul. Karmelicka – ul. Podwale.

Kraków: remont przy Bagateli rozpoczęty
W I etapie wymieniany jest odcinek torowiska od strony ulicy Podwale (wraz z łukiem Karmelicka - Podwale). W związku z remontem zostały wprowadzone następujące zmiany:

•    Wyłączona z ruchu tramwajowego jest relacja Karmelicka - Podwale w obu kierunkach
•    Wyłączony został ruch tramwajowy w ulicy Podwale (do skrzyżowania Piłsudskiego / Straszewskiego),
•    Dla autobusów kursujących w ciągu ulic Dunajewskiego - Podwale, w celu umożliwienia wjazdu w ulicę Podwale wprowadzony jest ruch wahadłowy.

Na czas robót zajęty jest fragment jezdni ulicy Podwale oraz fragment skrzyżowania ulic: Podwale-Dunajewskiego-Karmelicka po stronie południowo-zachodniej (od ulicy Krupniczej). W związku ze zmianami poprowadzony jest objazd od ulicy Basztowej do ulicy Straszewskego ulicami: Garbarską, Karmelicką, Rajską, Dolnych Młynów, Krupniczą, Wenecja i Piłsudskiego. Natomiast od ulicy Podwale do ulicy Dunajewskiego objazd będzie poprowadzony ulicami: św. Anny, Jagiellońską, pl. Szczepańskim i ul. św. Tomasza.  

Podobne wiadomości:

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Autostrada A4 - Elektroniczny pobór opłat A4Go

Autostrada A4 - Elektroniczny pobór opłat...

Polskie drogi 2016-07-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk poinformował o podpisaniu umowy na wykonanie koncepcji programowej dla kolejnego fragmentu autostrady A2. Dzięki temu powstanie dokumentacja niezbędna do ogłoszenia przetargu.