mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Kujawsko-pomorskie: W Bierzgłowie bez objazdu

Kujawsko-pomorskie: W Bierzgłowie bez objazdu

Kończą się prace przy odnowie DW nr 546 w Bierzgłowie w woj. kujawsko-pomorskim. Od poniedziałku (28.10) trasa jest już przejezdna. Do połowy listopada należy spodziewać się jeszcze niewielkich utrudnień związanych z remontami cząstkowymi na całej trasie.

Kujawsko-pomorskie: W Bierzgłowie bez objazdu
Modernizacja fragmentu DW nr 546 w Bierzgłowie polegała między innymi na wybudowaniu nowej kanalizacji deszczowej, dobudowaniu ścieżki pieszo-rowerowej, zjazdów na posesje oraz miejsc parkingowych. - Inwestycji towarzyszyła wymiana oznakowania pionowego. Na koniec na jezdni wymalowane zostanie jeszcze oznakowanie poziome. W kosztach budowy parkingu oraz ścieżki pieszo – rowerowej partycypowała  gmina Łubianka – mówi dyrektor ZDW w Bydgoszczy, Mirosław Kielnik.

Do początku listopada w Bierzgłowie będą się toczyć jedynie prace wykończeniowe nie utrudniające znacząco ruchu. Poza tym w najbliższych tygodniach kierowcy powinni spodziewać się remontów cząstkowych na całej trasie.

Inwestycja w Bierzgłowie kosztowała 1,8 mln zł. Wykonawca była firma Strabag.
Tematy w artykule: kujawsko-pomorskie

Podobne wiadomości:

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Znamy wykonawców wszystkich odcinków S5 w kujawsko-pomorskim

Znamy wykonawców wszystkich odcinków S5 w...

Polskie drogi 2015-08-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutuje koncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiego producenta.