mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Lato na zachodniopomorskich drogach

Lato na zachodniopomorskich drogach

W województwie zachodniopomorskim już teraz analizowano propozycje zmian tras alternatywnych prowadzących nad morze oraz planowane remonty i utrudnienia na drogach krajowych, wojewódzkich i powiatowych w sezonie urlopowym.

Lato na zachodniopomorskich drogach
Latem kierowcy będą musieli liczyć się z dużą liczbą prac na drogach wojewódzkich. Planowanych jest ponad 20 poważnych remontów dróg, ponad 30 przebudów, 13 remontów nawierzchni oraz ponad 60 mniejszych inwestycji – budowy chodników, zatok autobusowych, itp. Dokładna liczba i lokalizacja inwestycji będzie znana po rozstrzygnięciu przetargów – jeszcze przed sezonem urlopowym.
 

Podobne wiadomości:

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Rząd dokończy budowę drogi S3

Rząd dokończy budowę drogi S3

Polskie drogi 2016-06-16

Komentuj:

~rzeznik 2010-04-28

Dzieki za info oby zdążyli przed wakacjami.

~domek 2010-04-27

S3 na odcinku Gorzów-Szczecin nie jest jeszcze otwarta. Prace idą jednak dość szybko, więc może drogowcy zrobią miłą niespodziankę na wakacje i oddadzą do użytku te drogę :) Najlepiej wygląda pod tym względem odcinek Szczecin-węzeł Renice, który ma już pełne oznakowanie (poziome i pionowe), a prace na nim obejmują wyłącznie porządkowanie terenu. Na odcinku Gorzów-węzeł Renice jest już na większości długości położona nawierzchnia bitumiczna. Prace trwają jeszcze przy wiaduktach.

~rzeznik 2010-04-25

Czy droga S 3 od Gorzowa W. do Szczecina jest juz otwarta???

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.