mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Łatwiejsza podróż przez Lublin

Łatwiejsza podróż przez Lublin

Bezpieczniejsza podróż do Warszawy, a już wkrótce otwarcie fragmentu Trasy Zielonej, która ułatwi komunikację między dzielnicami Lublina, to efekt kończących się właśnie modernizacji ulic w Lublinie.

Łatwiejsza podróż przez Lublin

Już od czwartku można przejechać z Czechowa w kierunku Warszawy nowym zjazdem z wiaduktu Poniatowskiego w al. Solidarności. W przyszłym roku, po wybudowaniu dwóch łącznic, kierowcy jadący od Warszawy będą mogli wjechać na Poniatowskiego i dalej w kierunku al. Racławickich. Drugi nowy zjazd z wiaduktu pozwoli samochodom jadącym ul. Smorawińskiego z Czechowa zjechać na al. Solidarności w kierunku Zamościa. W ten sposób po 20 latach od rozpoczęcia budowy wiadukt Poniatowskiego będzie ostatecznie gotowy.

Po kilku latach oczekiwania kierowcy będą mogli wkrótce pojechać fragmentem Trasy Zielonej. Nitka prowadząca z ronda na Klinie w kierunku ul. Kunickiego i Krochmalnej będzie otwarta 11 czerwca. Dzięki temu kierowcy unikną dużych utrudnień z powodu remontu skrzyżowania 1 Maja - Wolska - Kunickiego. Budowa drugiej nitki Trasy Zielonej rozpocznie się w przyszłym roku.

Przeczytaj także:

Rośnie pula na obwodnicę Lublina (2006-12-18)

 

Tematy w artykule: lubelskie drogi miejskie Lublin

Podobne wiadomości:

Droga ekspresowa połączy Puławy z S17

Droga ekspresowa połączy Puławy z S17

Polskie drogi 2016-04-15

S19 - otwarta dwa wiadukty nad obwodnicą Lublina

S19 - otwarta dwa wiadukty nad obwodnicą...

Polskie drogi 2016-05-02

Komentuj:

~Misiek 2007-05-30

Remonty ulic w Lublinie to jeden wielki skandal. To miasto pod względem transportowym (ale nie tylko) to skansen jakich mało. Szczerze mówiąc nie widziałem chyba gorszych dróg niż lubelskie. Z drugiej strony trzeba powiedzieć że sporo odcinków jest remontowanych ale jakość tych prac i ich rozplanowanie pozostawia wiele do życzenia (np. Al. Solidarności)

~lechuR 2007-05-29

Pewnie że były. Ciekawe kiedy pojeździsz największym pomnikiem w Polsce czyli mostem bez dojazdów. najlepiej jakby postawili kilka Mcdonadlów w pobliżu;-)))

~Zyga 2007-05-29

"Po kilku latach oczekiwania kierowcy będą mogli wkrótce pojechać fragmentem Trasy Zielonej." No to się biedacy naczekali. Mam nadzieję, że kanapki chociaz były..:-))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.