mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Łódź: Codziennie remontują ulice

Łódź: Codziennie remontują ulice

Łódzcy drogowcy mają w tym roku ręce pełne roboty. Codziennie prowadzone są prace remontowe na ulicach Łodzi. W tym roku sezon remontowy jest szczególnie pracowity, bo na wymianę nawierzchni Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi przeznaczył aż ponad 25 mln zł.

Łódź: Codziennie remontują ulice
Kierowcy poruszający się po Łodzi mają w tym roku ciężkie zadanie, ponieważ codziennie prowadzone są remonty kolejnych ulic, co wiąże się z utrudnieniami w ruchu. Do tej pory drogowcy uporali się już z wieloma zadaniami, jednak to wciąż nie koniec inwestycji zaplanowanych na ten rekordowy, pod względem wysokości budżetu na wymianę nawierzchni, rok.

Aktualnie trwają prace drogowe na ulicy Kopcińskiego. Nawierzchnia zostanie wymieniona od al. Piłsudskiego do ul. Tuwima oraz od wiaduktu PKP do ul. Narutowicza. Jak zapewnia wykonawca, remont ulicy zakończy się do 20 listopada. Po zakończeniu prac na ul. Kopcińskiego, rozpoczną się prace na ul Narutowicza i Zielonej na odcinku od Sienkiewicza do Kościuszki.

Jednocześnie prowadzone są prace przy kolektorze, który będzie usuwał nadmiar wody na ul. Zachodniej (odcinek przy ul. Ogrodowej). Roboty potrwają prawdopodobnie do końca listopada. Jest też dobra informacja dla mieszkańców Łodzi. Od najbliższej soboty przejezdna jest już trasa od ul. Legionów do pl. Wolności.
Tematy w artykule: inwestycje drogowe lodzkie Łódź

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Audi R8… Motorówka

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~LOL 2008-11-17

Jeśli wymiana nawierzchni oznacza jedynie sfrezowanie starej nawierzchni i położenie nowej równie marnej to jest to całkiem sporo !! A nasze miasto robi wszystko na zbity ryj bo boi się stracić kasę przyznaną na wewnętrzny ring Łodzi !!

~smirnoff 2008-11-13

Czy 25 mln zł to naprawdę tak dużo na wymianę nawierzchni w dużym mieście?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.