mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Łódzkie: wyremontowana droga do remontu

Łódzkie: wyremontowana droga do remontu

Półtora miesiąca po remoncie drogę wojewódzką nr 480 w woj. łódzkim ponownie trzeba naprawiać. Nowy asfalt pęka tak, że wyremontowany odcinek nadaje się znowu do wymiany.
 

Łódzkie: wyremontowana droga do remontu
Zniszczona nawierzchnia drogi nr 480 między Widawą a Burzeninem od kilku lat czekała na remont. W końcu znalazły się pieniądze. Na modernizację ponad sześciokilometrowego odcinka przeznaczono 2,5 mln zł. Gdy wreszcie położono nowy asfalt, okazało się, że droga jest kilkanaście centymetrów węższa. Teraz ciężarówki mają problem z wymijaniem się.  Droga, która ma dopiero kilka tygodni, w wielu miejscach jest już połatana, nie usunięto jeszcze wszystkich pęknięć i nierówności. Zarząd Dróg Wojewódzkich zapewnia, że zanim zapłaci za prace, dokładnie sprawdzi, czy wszystko zostało wykonane poprawnie. Teraz firma na własny koszt będzie musiała naprawić i wykonać roboty zgodnie z projektem. Oznacza to, niestety, kolejne utrudnienia dla kierowców  – czytamy w Gazecie Wyborczej.

Podobne wiadomości:

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja...

Polskie drogi 2016-12-06

Komentuj:

~dajan55 2009-05-20

POKI CENA A NIE FACHOWOSC BEDZIE GLOWNYM ATUTEM PRZY ROZTRZYGANIU PRZETARGOW -ZAWSZE TAK BEDZIE -NAWET GDY TA DROGE POPRAWIA ZA 2 LATA ZNOW BEDZIE PRZETARG -NAJWAZNIEJSZE ABY BYL RUCH W INTERESIE -WTEDY WSZYSCY ZAROBIA !-TYLKO NIE KIEROWCY-ALE TO NIE WAZNE

~oburzony 2009-05-20

co tu komenować - żałosne,ktoś wziął niezłą kase za fuszerkę jak to w Polsce bywa, bo to nie pierwszy przypadek o jakim czytam !!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.