mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Małopolska: przebudowa skrzyżowania z DW 964

Małopolska: przebudowa skrzyżowania z DW 964

W Wał Rudzie (woj. małopolskie) lokalne władze podpisały umowę o wspólnym przygotowaniu zadania inwestycyjnego „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 964 z droga powiatową nr 1338K w miejscowości Wał Ruda.”

Małopolska: przebudowa skrzyżowania z DW 964
Inwestorem zadania jest Województwo Małopolskie. Wartość szacunkowa inwestycji to 30 tys. zł, a termin zakończenia planowany jest na 2013 rok. W 2011 r. w ramach zadań modernizacji odcinków dróg wojewódzkich i obiektów mostowych wykonano odnowę nawierzchni DW 964 na odcinku Wał Ruda – Biskupice Radłowskie o łącznej długości blisko 5 km. Z zakresu realizowanej wówczas modernizacji nawierzchni wyłączone zostało skrzyżowanie drogi wojewódzkiej nr 964 z drogą powiatową nr 1338 K w m. Wał Ruda z uwagi na fakt, iż jego planowana przebudowa wymagała ingerencji w terenie znajdującym się poza pasem drogowym. To wiązałoby się z koniecznością uprzedniego uzyskania wymaganych decyzji administracyjnych umożliwiających wykonanie wymaganych robót budowlanych.

Podobne wiadomości:

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Polskie drogi 2017-07-31

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

~Wytrzęsiony 2012-11-05

Panie i panowie kto jeżdzi po DW964 ten wie ze odcinek Wola Zabierzowska-Szczurowa przypomina odcinek specjalny toru testowego dla poj. terenowych.Proponuje komuś z Z.D.W .przejechać sie w/w odcinkiem.Potrzebny pilny remont z wymianą podbudowy drogi. Do tego czasu zdecydowanie wole odstać na moście wachadłowym w Nw.Brzesku i jechac DK 79 przez Koszyce,dalej-ale zawieszenie nie cierpi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.