mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Mniej utrudnień na A4 na EURO 2012

Mniej utrudnień na A4 na EURO 2012

Na czas EURO 2012 zlikwidowano kilka utrudnień w ruchu związanych z remontami obiektów mostowych na autostradzie A4 Katowice - Kraków.

Mniej utrudnień na A4 na EURO 2012
Do końca czerwca jedynym utrudnieniem w ruchu na autostradzie A4 Katowice-Kraków będzie zwężenie pasów ruchu:

dla obu kierunków (Katowice i Kraków)

• w okolicach MOP Morawica i Aleksandrowice tj. w pobliżu Balic. Zamknięto tam jezdnię w kierunku do Krakowa. Ruch odbywa się na jezdni w kierunku Katowic. Dla obu kierunków zachowano po 2 zwężone pasy ruchu. Dla kierunku do Krakowa wprowadzono ograniczenie prędkości do 60 km/h na odcinku ok. 700 m, natomiast dla kierunku do Katowic ograniczenie prędkości do 90 km/h na odcinku ok. 1000 m.

Zamknięty pozostanie wiadukt:

• nad autostradą łączący dzielnicę Jaworzna - Wysoki Brzeg z dzielnicą Mysłowic - Brzezinką (w ciągu ulicy Nowochrzanowskiej). Zachowane jest jedynie przejście dla pieszych. Objazd dla ruchu kołowego: ulicą Brzezińską w Mysłowicach do Węzła Brzezinka z drogą S1, następnie drogą S1 do Węzła Jęzor, następnie nowym przebiegiem drogi krajowej nr 79 do skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego w Jaworznie. Remont ww. obiektu potrwa do końca sierpnia 2012 r.

Do końca czerwca otwarty będzie wiadukt nad autostradą w ciągu drogi krajowej nr 79 relacji Trzebinia - Chrzanów, tj. na Węźle Chrzanów dla obu kierunków ruchu. Na początku lipca nastąpi jego ponowne zamknięcie dla ruchu na czas remontu, który potrwa do końca września 2012.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 134 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Polskie drogi 2018-02-07

Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec

Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz....

Polskie drogi 2018-01-04

Komentuj:

~Jon 2012-06-12

też uważam że gospodarka na autostradzie A-4 na odcinku MYsłowice - Kraków, nosi znamiona kryminogenności. Nie ma tu standardu autostrady od lat i od lat opłaty są najwyższe. Koncesjonariusz Stalexport to jedynie jedna strona umowy na koncesję. Druga strona GDDKiA zawsze wykręca się obowiązującą umową. To się w głowie nie mieści

~najdluzej i najczesciej 2012-06-11

Dochodze do takiego wniosku, ze ten odcinek A4 ( Krak-Kat)przez ostatnie 20 lat byl chyba w calosci 4 razy przebudowywany...

oldboy49 2012-06-11

Zwężenia, ograniczenia prędkości a opłaty coraz wyższe. Czy to nie złodziejska logika?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.

Zalando Zalando