mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Mniej utrudnień na A4 na EURO 2012

Mniej utrudnień na A4 na EURO 2012

Na czas EURO 2012 zlikwidowano kilka utrudnień w ruchu związanych z remontami obiektów mostowych na autostradzie A4 Katowice - Kraków.

Mniej utrudnień na A4 na EURO 2012
Do końca czerwca jedynym utrudnieniem w ruchu na autostradzie A4 Katowice-Kraków będzie zwężenie pasów ruchu:

dla obu kierunków (Katowice i Kraków)

• w okolicach MOP Morawica i Aleksandrowice tj. w pobliżu Balic. Zamknięto tam jezdnię w kierunku do Krakowa. Ruch odbywa się na jezdni w kierunku Katowic. Dla obu kierunków zachowano po 2 zwężone pasy ruchu. Dla kierunku do Krakowa wprowadzono ograniczenie prędkości do 60 km/h na odcinku ok. 700 m, natomiast dla kierunku do Katowic ograniczenie prędkości do 90 km/h na odcinku ok. 1000 m.

Zamknięty pozostanie wiadukt:

• nad autostradą łączący dzielnicę Jaworzna - Wysoki Brzeg z dzielnicą Mysłowic - Brzezinką (w ciągu ulicy Nowochrzanowskiej). Zachowane jest jedynie przejście dla pieszych. Objazd dla ruchu kołowego: ulicą Brzezińską w Mysłowicach do Węzła Brzezinka z drogą S1, następnie drogą S1 do Węzła Jęzor, następnie nowym przebiegiem drogi krajowej nr 79 do skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego w Jaworznie. Remont ww. obiektu potrwa do końca sierpnia 2012 r.

Do końca czerwca otwarty będzie wiadukt nad autostradą w ciągu drogi krajowej nr 79 relacji Trzebinia - Chrzanów, tj. na Węźle Chrzanów dla obu kierunków ruchu. Na początku lipca nastąpi jego ponowne zamknięcie dla ruchu na czas remontu, który potrwa do końca września 2012.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 132 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 132 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Polskie drogi 2017-07-31

Autostrada A2 rusza na wschód

Autostrada A2 rusza na wschód

Polskie drogi 2017-07-26

Komentuj:

~Jon 2012-06-12

też uważam że gospodarka na autostradzie A-4 na odcinku MYsłowice - Kraków, nosi znamiona kryminogenności. Nie ma tu standardu autostrady od lat i od lat opłaty są najwyższe. Koncesjonariusz Stalexport to jedynie jedna strona umowy na koncesję. Druga strona GDDKiA zawsze wykręca się obowiązującą umową. To się w głowie nie mieści

~najdluzej i najczesciej 2012-06-11

Dochodze do takiego wniosku, ze ten odcinek A4 ( Krak-Kat)przez ostatnie 20 lat byl chyba w calosci 4 razy przebudowywany...

oldboy49 2012-06-11

Zwężenia, ograniczenia prędkości a opłaty coraz wyższe. Czy to nie złodziejska logika?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross
Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross
Francuski producent mocno rozwija gamę crossoverów. Do oferty dołącza kompaktowy SUV – C3 Aircross. Klienci mogą już zamawiać u polskich dealerów przedpremierowe egzemplarze.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech